Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ПРЪСТЕНИ

Модератор: sandan

Re: ПРЪСТЕНИ

Мнениеот shikata » Вто Фев 28, 2012 9:51 pm

Мъро написа:Лично аз помагам на всеки с каквото мога а за тези дружества инезнам какви си организации примери има много из форума за изхвъляни и не приети за оценката на птиците и т.н.От сега вече ще помагам само на лични това ми е последния пост в този форум.Докато се налага двоен стандарт ще е така и още хора сигурно ще спрът да пишат след като получават такива отговори и такова отношение от богопомазаните във форума



Какъв двоен стандарт ви гони? Явно ви гони някаква параноя.Ми не пишете, улеснявате ме.Мъро ти явно някакъв филм си си направил и няма излизане от там.Такива вицове за изхвърлени и неприети заради оценки и тем подобни простотии, да ме извиняват певческите, но може и да се срещат там, но при цветните канари няма такива неща.Има дисквалифицирани птици, но с причина.И аз имах дисквалифициран добър ахат опал, но си имаше причина(крив пръст) и няма място за сръдни.За мен се карат за такива неща хора които виждат птиците си в пари, един мераклия човек който си гледа птиците с кеф и изпитва от това удоволствие, никога няма да изпростее.Слава богу тези хора се увеличават.А пък хора които нямат поглед върху нещата и не знаят, по добре да не изказват мнение по въпроса, освен ако целта им е да събуждат излишни интриги.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: ПРЪСТЕНИ

Мнениеот Dr. Velev » Сря Фев 29, 2012 2:20 pm

:| :| :drinks: :|
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: ПРЪСТЕНИ

Мнениеот DEMON » Пет Мар 02, 2012 3:31 pm

Lora написа:Здравейте,
Извинявам се за невежеството си, но имам канарчета едва от 2 дни. Прочетох почти всички постове във форума, ама то само с четене не става. :D
Ще може ли някой да ми обясни каква е целта на пръстените. :oops: Забелязах, че моята женска има пръстенче и на него пише (доколкото си спомням) пр бг 015- каквото и да значи това. :D Може и друго да е имало, но сега това си спомням. :oops: Мъжкия няма пръстен, което сигурно също ознавчава нещо.
А, ако някак си успея и аз да се сдобия с бебета канари (малко се съмнявам, но все пак се надявам), задължително ли е и аз да поставя на бебетата пръстени?

Предварително благодаря за отделеното време. :)

Хубав ден!


Аз още не съм започнал да давам покълнеци, някой започнаха да слагат пръстени :D на колежката ще отговоря така - не слагат прстени не защото са скъпи а после да не знаят кой да бият!
DEMON
потребител
потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 11:21 pm

Предишна

Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта