Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канарче със стомашен проблем - моля за съвет

Модератор: sandan

Канарче със стомашен проблем - моля за съвет

Мнениеот zvezdi4ka » Чет Апр 05, 2012 11:58 am

Здравейте, преди няколко дни ми подариха 2 канарчета. Казаха ми да им давам плодове и зеленчуци и ... когато дадох маруля (преди ден и половина) мъжкия получи разстройство. Веднага махнах зеленото (още същата вечер) и не съм давала и плодове от тогава, но той все още не се е оправил. Изпражнениято му приличат на капчица вода и съм много притеснена. Давам само 2 вида смески за канари, купени от магазин (и ги редувам всеки ден). От както ги имам поддържам идеална хигиена в клетката, имат 2 видя пясък и сменям водата всеки ден, а понякога и по 2 пъти дневно. Много съм притеснена, защото вече мина ден и половина, а птичката няма никакво подобрени и моля за съвет как да му помогна.

Активен е, но забелязах, че стои по-настръхнал и не яде (или яде много малко в сравнение с женката). Досега не съм гледала никога канарчета и не знам какво да го правя, затова ще съм благодарна на всички съвети, които можете да ми дадете. Благодаря предварително!
zvezdi4ka
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Апр 05, 2012 11:46 am

Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron