Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канарче

Модератор: sandan

Канарче

Мнениеот nikol0v » Нед Ное 10, 2013 6:11 pm

Здравейте! От скоро си имам канарче и искам да ви попитам за някой неща. Сложил съм клетката му в стая в която свети лампа да късно вечерно време, трябва ли да го покривам за да не му пречи светлината? Относто пясъка мога ли да го сложа в малка хранилка, защото като го сложа на пода на клетката мънита изкрза всичко навъм?
nikol0v
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Ное 10, 2013 5:38 pm

Re: Канарче

Мнениеот nightingale » Нед Ное 10, 2013 6:24 pm

Не е проблем да свети изкуствено осветление .
Гледай все пак да не прекаляваш с времето .
Често се получава така , че канарчетата зимата се доосветяват а когато напролет времето се затоплите се изкарват вън на балкона и се получава грешка .
Вместо птицата да'' почуства'' благоприятния сезон , тя се оказва в по-къс ден от този при който е зимувала.
Ииииии естествено спира да пее .
Да - пясъка го сложи в хранилка , така е и по-хигеенично
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Канарче

Мнениеот marulcho » Пон Мар 10, 2014 9:06 pm

Здравеите любители на птиците . Бих искал да попитам някой работи относно отглеждането на канарчетата тъи като ще си купувам сега канарчета и искам да знам на каква възраст трябва да са канарчетата за да може да имат поколение и също така може ли женско канарче на 7 месеца (на толкова ми го продават) да му пускам записи и да се научи да пее така както аз искам ?? Да подчертая че не сам нов в отглеждането на птици само че страста ми е по дивото но тъи като отглеждам видове от рода Spinius нз дали го написах правилно :D реших след далго преобмисляне да си взема иииии канарчета :D благодаря предварително .
Аватар
marulcho
потребител
потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Мар 10, 2014 1:37 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Канарче

Мнениеот stoianov » Пон Мар 10, 2014 9:18 pm

marulcho написа:Здравеите любители на птиците . Бих искал да попитам някой работи относно отглеждането на канарчетата тъи като ще си купувам сега канарчета и искам да знам на каква възраст трябва да са канарчетата за да може да имат поколение и също така може ли женско канарче на 7 месеца (на толкова ми го продават) да му пускам записи и да се научи да пее така както аз искам ?? Да подчертая че не сам нов в отглеждането на птици само че страста ми е по дивото но тъи като отглеждам видове от рода Spinius нз дали го написах правилно :D реших след далго преобмисляне да си взема иииии канарчета :D благодаря предварително .


:think: Ам, що да не може.....зависи колко си упорит..... :lol: :lol:
Тука някъде прочетох, че женски славей пропял, пък ти едно канарче ли няма да научиш..... :think:
Аз на моите им пусках чалга...ама не пропяха..

Темата става интересна....... в стил Barona 2 ......... :lol: :lol:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Канарче

Мнениеот marulcho » Пон Мар 10, 2014 10:14 pm

stoianov написа:
marulcho написа:Здравеите любители на птиците . Бих искал да попитам някой работи относно отглеждането на канарчетата тъи като ще си купувам сега канарчета и искам да знам на каква възраст трябва да са канарчетата за да може да имат поколение и също така може ли женско канарче на 7 месеца (на толкова ми го продават) да му пускам записи и да се научи да пее така както аз искам ?? Да подчертая че не сам нов в отглеждането на птици само че страста ми е по дивото но тъи като отглеждам видове от рода Spinius нз дали го написах правилно :D реших след далго преобмисляне да си взема иииии канарчета :D благодаря предварително .


:think: Ам, що да не може.....зависи колко си упорит..... :lol: :lol:
Тука някъде прочетох, че женски славей пропял, пък ти едно канарче ли няма да научиш..... :think:
Аз на моите им пусках чалга...ама не пропяха..

Темата става интересна....... в стил Barona 2 ......... :lol: :lol:




е не ме зимаи за мезе като няма кво да кажеш не ме подиграваи !!!
:!
Аватар
marulcho
потребител
потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Мар 10, 2014 1:37 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Канарче

Мнениеот stoianov » Сря Мар 12, 2014 8:52 pm

Никой ли не знае дали може да се научи женско канарче да пее....така както иска човека.....?
:think: :think: :think: :think:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията


Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта