Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канари

Модератор: sandan

Re: Канари

Мнениеот akademika » Вто Дек 10, 2013 9:54 am

:lol: / :cry: - Хора стига сте се карали :!: Един два язвителни коментара са приятни за ушите ама тука цяла плеада . Не знаете ли че форума са посещава от деца все пак е форум за домашни любимци . Да си призная не очаквах от refab такъв език :oops: а за манталитета на тиквата няма какво де се каже представя се като достоен фен на Стоичков . Апропо най-накрая си избрахте ник който да ви подхожда :lol: Тикво сега да не ревете че използваме епитети спрямо вашата персона.
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Канари

Мнениеот pumpkin » Вто Дек 10, 2013 8:41 pm

ТКЗС-74 и akademika, как смеете да да коментирате моя избор - pumрkin като потребител. TKЗС-74, ти никога няма да станеш АПК, а пък akademika e като онзи герой, на който ..."Очите му неволно пробягнаха по захаросаното парче тиква с почервеняла и съблазнително прегоряла кора и в гърлото му се набраха слюнки"...PUMPKIN, PUMKIN ,АМА, RОASTED PUMPKIN :D
pumpkin
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Дек 09, 2013 10:10 pm

Re: Канари

Мнениеот TK3C-74 » Вто Дек 10, 2013 10:04 pm

докато стане печена тиквата има много фактори и външна намеса, а ти чужда намеса не търпиш. значи си оставаш пак обикновена тиква. относно АПК-то, не съм се стремял да стана АПК. но ако пожелая, развитието ми ще е в тази посока, а ти, дори и печена тиква, отиваш по ....каналния ред. ако ме разбра де :cool: :D
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Канари

Мнениеот pumpkin » Вто Дек 10, 2013 10:19 pm

ТКЗС-74, проста тиква какво разбира...
pumpkin
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Дек 09, 2013 10:10 pm

Re: Канари

Мнениеот TK3C-74 » Вто Дек 10, 2013 10:23 pm

:lol: именно, най-накрая да признаеш поражението си. :wink:
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Канари

Мнениеот pumpkin » Вто Дек 10, 2013 10:54 pm

Една невестулка си седяла на една рекичка и старателно миела една кора от банан. Покрай нея минал един любопитен вълк и любопитно я попитал - защо мие тази непотребна бананова кора. Тя му отвърнала съвсем рутинно - Дай левче, и ще ти кажа ! Вълкът веднага й подал монета от 1 лев. След като прибрала монетата, невестулката отвърнала - Ами, за да е по-чиста... При което, вълкът, ДИРЕКТНО й се присмял - Ама, ти си била много ПРОСТА ! КОНКРЕТНО, невестулката добавила - ПРОСТА, ПРОСТА, ама всеки ден от такива като теб вадя по 30 лв.
pumpkin
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Дек 09, 2013 10:10 pm

Re: Канари

Мнениеот shikata » Чет Дек 12, 2013 11:43 pm

refab една седмица бан
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Канари

Мнениеот coker » Съб Дек 21, 2013 1:09 pm

Здравейте!
Преди 2-3 месеца се регистрирах тук с огромно желание. Първо изчетох на един дъх статиите (браво на хората потрудили са се да ги има).
След тожа мога да кажа, че редовно влизам и следя какво се случва. Много, много интересни хора 'видях' тук и много неща научих.
Имам само един въпрос, но не държа да получа отговор - След като редовно се заяждате един с друг какво печелите?
Аз не мисля, че сте станали по-красиви, по-умни, по-богати или пък че комплексите са 'избягали' от вас (лично мнение).

Желая хубав ден на всички, още по-хубав месец и дано новата година ни донесе душевен мир и да станем малко по-добри хора!

Поздрави
Иван Гинчев
Докато не вършиш нещо с голяма любов, с голямо отдаване, с голямо обвързване, с искреност, с истинност, с цялото си същество, нищо няма да се случи.
Аватар
coker
потребител
потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Сеп 25, 2013 3:20 pm
Местоположение: Берлин, Германия

Re: Канари

Мнениеот akademika » Съб Дек 21, 2013 3:30 pm

coker написа:Здравейте!
Преди 2-3 месеца се регистрирах тук с огромно желание. Първо изчетох на един дъх статиите (браво на хората потрудили са се да ги има).
След тожа мога да кажа, че редовно влизам и следя какво се случва. Много, много интересни хора 'видях' тук и много неща научих.
Имам само един въпрос, но не държа да получа отговор - След като редовно се заяждате един с друг какво печелите?
Аз не мисля, че сте станали по-красиви, по-умни, по-богати или пък че комплексите са 'избягали' от вас (лично мнение).

Желая хубав ден на всички, още по-хубав месец и дано новата година ни донесе душевен мир и да станем малко по-добри хора!

Поздрави
Иван Гинчев

Какво да се прави колега такъв ни е манталитета :oops: Все пак живеем на Балканския полуостров :D Не случайно ние като най-стара държава на Балканския полуостров се освобождаваме последни от Османско владичество . За това сме и на последно место във всяка сфера в ЕС , проблема не е че сме последни а че свикнахме да сме най-отзад и вече не ни прави впечатление :(
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Канари

Мнениеот coker » Нед Дек 22, 2013 2:58 pm

Добре казано ама...
Много е лесно човек да се оправдае, ние българите сме шампиони в тази дисциплина :)
А то просто си е до човек, за съжаление малко от мъжете в бг са мъжкари и малко от жените са жени...... а какви са/сме ще пропусна да кажа...
Само в приказките го има още това, че сме добри, смели, трудолюбиви и гостоприемни.
Истината е че сме вечно мрънкащи, недоволни, страхливи и мързеливи.... големи претенции имаме винаги и за всичко, но покритието ни е нулево.
Спирам да пиша, че ако продължа после сам ще се псувам що съм се хабил :)

Академика и ти като всеки си имаш косурите, но си готин човек като цяло и ще се радвам някой ден да се запознаем с теб :drinks:
Докато не вършиш нещо с голяма любов, с голямо отдаване, с голямо обвързване, с искреност, с истинност, с цялото си същество, нищо няма да се случи.
Аватар
coker
потребител
потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Сеп 25, 2013 3:20 pm
Местоположение: Берлин, Германия

Re: Канари

Мнениеот akademika » Нед Дек 22, 2013 4:13 pm

Колега това което написах звучи като оправдание но си е самата истина :wink: Балканския манталитет ни пречи и това много трудно ще се промени :(
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Канари

Мнениеот pumpkin » Съб Яну 11, 2014 10:46 pm

coker, аз специално не съм тук , за да стана по- красив, по-умен или по-богат, Благодаря :!:
pumpkin
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Дек 09, 2013 10:10 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта