Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Отглеждане на бебе черешарка

Модератор: sandan

Re: Отглеждане на бебе черешарка

Мнениеот НЕВРЕН » Нед Май 18, 2014 3:18 pm

Пилето, ако не е предало вече Богу дух :(, тепърва ще го стори, независимо от всички съвети, грижи и напразна суетня . Шансът да оцелее е нулев :cry:
НЕВРЕН
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Мар 02, 2014 4:18 pm

Re: Отглеждане на бебе черешарка

Мнениеот nightingale » Нед Май 18, 2014 4:07 pm

НЕВРЕН написа:Пилето, ако не е предало вече Богу дух :(, тепърва ще го стори, независимо от всички съвети, грижи и напразна суетня . Шансът да оцелее е нулев :cry:


И защо така мислиш???
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Отглеждане на бебе черешарка

Мнениеот akademika » Нед Май 18, 2014 9:45 pm

НЕВРЕН написа:Пилето, ако не е предало вече Богу дух :(, тепърва ще го стори, независимо от всички съвети, грижи и напразна суетня . Шансът да оцелее е нулев :cry:

Още в прогимназията гледах малки птици и никога не съм имал смъртен случай. Училището е пред нас и всяко междучасие вместо да играя по двора прескачах до нас и хранех бебетата . Почти няма сърноядна птица която да не съм одхранвал а и доста видове насекомоядни птици съм отглеждал, разбирасе те са по-лесни за отхранване поради начина на хранене . Ако човека и преди е отхранвал малки птици не трябва да има проблеми още повече сега пазара е пренаситен с готови храни за бебета .
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Предишна

Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта