Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


имам нужда от помощ

Модератор: sandan

имам нужда от помощ

Мнениеот ева » Вто Окт 28, 2014 10:36 pm

Здравейте добри хора отдавна ви чета и се уча от вас ,но днес ме сполетя голяма мъка ,мъжкото ми канарче умря :cry: имах си двойка канарчета гледах си ги с голяма любов ,глезех си ги но ето че днес много се натъжих още не мога да се успокоя ,женската и тя е омърлушена ,не искам да я оставя самичка защото си е свикнала с другарче ,гледам си ги от седем години бяха ми подарък от мой колега който ги развъждаше имаше много и като разбра че много ги харесвам ми подари един чифт,но за съжаление му загубих координатите,чета че хубаво канарче мога да си взема единствено от канаровъди ,да не се доверявам на зоомагазините и пазара на Подуене ,та молбата ми е моля ви се насочете ме от къде или кой може да ми продаде мъжко канарче ,ще съм ви много благодарна
ева
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2014 10:30 am

Re: имам нужда от помощ

Мнениеот ева » Сря Окт 29, 2014 11:55 am

За мое съжаление никой не иска да ми помогне тоест да ми продаде мъжко канарче или просто да ме посъветва от къде да си взема ,да добавя че съм от София,а така ми се искаше да е от вашите,но май ще трябва да се разходя до женския пазар там си спомням в началото че продаваха
ева
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2014 10:30 am

Re: имам нужда от помощ

Мнениеот akademika » Сря Окт 29, 2014 12:50 pm

Първо искам да ви успокоя че е нормално птица на 7 години да си отиде от този свят . Канарчетата горе долу имат такава продължителност на живот . После трябва да знаете че след като не ги развъждате не е нужно да гледате две птици ,изказвания като "купете си две да не тъгуват" са търговски трикове . Всички хора които развъждат канарчета събират мъжките и женските само в размножителния период през останалото време не ги гледат заедно .След като и женската ви е на 7 години значи и тя е в напрегнала възраст и е на път да премине реката Лета . Но ако толкова много искате да си вземете мъжко канарче ще ви насоча на изложбата в Божурище тя ще се състои тази събота и ще има доста канарчета за продан .
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: имам нужда от помощ

Мнениеот ева » Сря Окт 29, 2014 8:52 pm

е вие страшно ме успокоихте значи и женската е вече пътник малеее колко жалко ,а това за търговския трик сте много прав ,аааа не тя ако си отиде няма да взимам друга само ще си остана с мъжкото благодаря и за информацията за изложбата в Божурище тя ми е много близко но за моя къръщина съм на работа до 16ч.едва ли ще продължи толкова дълго,но може и да се отбия до там да ги разгледам
и тук е момента да благодаря на slona67 който се отзова на молбата ми
ева
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2014 10:30 am


Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта