Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Някой може ли да ми помогне .. ?

Модератор: sandan

Re: Някой може ли да ми помогне .. ?

Мнениеот stoianov » Нед Ное 09, 2014 11:58 pm

Dr. Velev написа:Да отговарям на хора като твоя милост е само загуба на време . Явно живота не те е научил още/ има надежда на годините на малкия ми син си /. Както мъдро постъпи академика ,ще постъпя и аз.Приятелят ми Румбата , хитро е постъпил в сайта като е сложил бутончето "врагове "и "приятели "така ,че проблема с "доказващите се " се решава безболезнено. Сайта се изчиства от скарабеловци. Бъди щастлив ГУГИ.

:think: :think:
Тва ся как да го коментирам? :think:
Влизаш в чужда тема с гръм и трясък, намесваш се в чужд спор, заяждаш се, обиждаш, определяш кой колко струва,хвърляш ръкавици, пък после....
Обоснови се малко, откъде беше толкова сигурен, че съм "гола вода"?А и щеше да ме правиш смешен с два въпроса... :lol: :lol:
Или откъде разбра, че съм специалист по гугутки?
Аз да съм те обидил така грубо, не съм, неслучайно изчаквам да имаш време да напишеш, кой, какво, как, защо, дет се вика да се води диалог в спора. :cool:
Ама вие големите, като видите зора,и ........няма да се занимавам с тебе, не си ми на нивото, под достойнството ми е, загуба на време....и....ГОЛА вода си!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Някой може ли да ми помогне .. ?

Мнениеот Dr. Velev » Вто Ное 11, 2014 11:45 pm

МЯУУУ, казала настъпената котка и продължила да си мисли ,че е тигър. :idea:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Някой може ли да ми помогне .. ?

Мнениеот Dr. Velev » Сря Ное 12, 2014 12:56 am

Dr. Velev написа:НАСТЪПАНАТА

Настъпена стъпенка , чакам шегичка ? :idea:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Някой може ли да ми помогне .. ?

Мнениеот Dr. Velev » Сря Ное 12, 2014 1:06 am

Самарянино спезиалист по всичко БЛАГОДАРЯ ЗА КОМПЛИМЕНТА

Водата играе съществена роля за поддържане живота на Земята. В човешкото тяло има около 70-75% вода. Понякога количеството може леко да се различава. Всички жизнени процеси в човешкото тяло са свързани с вода. Водата разтваря хранителните вещества, извежда отпадните продукти. Тя осигурява обмяната на веществата и е среда, в която протичат всички биохимични процеси.
Водата е основна част от човешкия организъм и значението ѝ за него е огромна. За да се намира в добро физическо състояние и ефективност, всеки индивид се нуждае от около 2 литра вода на ден

А голата вода е святата вода , с нея се поръсват мирияните .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Някой може ли да ми помогне .. ?

Мнениеот stoianov » Сря Ное 12, 2014 1:33 am

Докторе, не си губи времето с мен, ами помогни на момчето.Или не знаеш как се лекуват хрипове? :?:
Откакто ти си тук, аз мълча и гледам да науча нещо ново.Щото ТИ СИ ДОКТОРА! :D
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Някой може ли да ми помогне .. ?

Мнениеот Dr. Velev » Сря Ное 12, 2014 1:44 am

Хриповете са симптом на много нозологични единици./заболявания/
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron