Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


отглеждане на канарчета

Модератор: sandan

отглеждане на канарчета

Мнениеот zlatttka » Чет Авг 25, 2016 8:26 pm

Имам мъжко и женско.В различни клетки са.Мъжкият спря да пее.А женската вчера снесе яйце,аз го извадих и,защото съм сигурна,че не е оплодено.Но не знам дали това е правилно.Какво се прави в такива случаи? И дали ще снесе още яйца? А дали да ги сложа в една клетка или вече няма смисъл?
zlatttka
потребител
потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 25, 2016 2:24 pm

Re: отглеждане на канарчета

Мнениеот akademika » Пет Авг 26, 2016 2:21 am

zlatttka написа:Имам мъжко и женско.В различни клетки са.Мъжкият спря да пее.А женската вчера снесе яйце,аз го извадих и,защото съм сигурна,че не е оплодено.Но не знам дали това е правилно.Какво се прави в такива случаи? И дали ще снесе още яйца? А дали да ги сложа в една клетка или вече няма смисъл?

"Късно е либе за китка" По принцип развъдния сезон приключи :( сега птиците са в период на "почивка" сменят старото оперение с ново така че няма смисъл да ги събираш .
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: отглеждане на канарчета

Мнениеот zlatttka » Пет Авг 26, 2016 9:33 am

akademika написа:
zlatttka написа:Имам мъжко и женско.В различни клетки са.Мъжкият спря да пее.А женската вчера снесе яйце,аз го извадих и,защото съм сигурна,че не е оплодено.Но не знам дали това е правилно.Какво се прави в такива случаи? И дали ще снесе още яйца? А дали да ги сложа в една клетка или вече няма смисъл?

"Късно е либе за китка" По принцип развъдния сезон приключи :( сега птиците са в период на "почивка" сменят старото оперение с ново така че няма смисъл да ги събираш .


Добре,а какво да правя с яйцата? Женската ги снася в хранилката,тъй като аз не разбрах,че ще снася,за да подготвя гнездо и изобщо не ляга върху тях,само ги обикаля.Те не са оплодени.Но ако бяха?
zlatttka
потребител
потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 25, 2016 2:24 pm

Re: отглеждане на канарчета

Мнениеот zlatttka » Пет Авг 26, 2016 3:31 pm

И още нещо,не откривам темата за развъждане.
И ако ги снимам бихте ли ми казали какъв вид са?
zlatttka
потребител
потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 25, 2016 2:24 pm

Re: отглеждане на канарчета

Мнениеот nightingale » Съб Авг 27, 2016 10:03 pm

Ами снимай ги.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: отглеждане на канарчета

Мнениеот zlatttka » Вто Авг 30, 2016 2:56 pm

Направих снимки,но не знам как да ги кача тук.
zlatttka
потребител
потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 25, 2016 2:24 pm


Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта