Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Размножителен период 2010г

Модератори: sandan, христо абаджиев

Мнениеот Dr. Velev » Пет Сеп 24, 2010 10:03 pm

Когато не можеш да спориш с факти и смисленно , обявяваш опонента си за алкохолик или обратен . Аз няма да постъпя така за второто .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Пет Сеп 24, 2010 10:15 pm

perta написа:Д-р Велев, предлагате ли от тези препарати във Вашия кабинет? И въобще дали има внос в България?

По настоящем в модерното птицевъдство , дори и с нестопанска цел започва едно скрито противопоставяне на антибиотиците . Все по- често се набляга на билковите продукти . Ако се интересуваш ще ти подам линкове на тази тема ,касаещи преди всичко гълъбите , където става дума за много пари / Пример :наградния фонд на състезанието Арона- Тенерифе е 220 000 евро / материалите са на англйски , немски ,френски и испански . Хубавото е че чрез скайп може да се контактува със специалисти много навътре в нещата .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот perta » Вто Сеп 28, 2010 11:27 pm

И аз съм привърженик на естествените храни, билки и т.н. и по-малка употреба на антибиотици, но честно казано ако знам, че мога да спася някое болно пиле с антибиотик, ще му го дам! :wink:
Ще е ценно, ако посочите линкове с повече информация за билкови препарати! :|
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

Мнениеот Dr. Velev » Сря Сеп 29, 2010 10:03 pm

Очаквайте информация от Роки гън
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот rookie_gyn » Сря Сеп 29, 2010 10:48 pm

Единствената информация която мога да дам на този етап, е че се подготвя една интересна лекция на тази тема, само че в момента се опитвам да склоня един сериозен човек за лектор. /Дано не ми откаже/. Времето и мястото ще бъде изнесено допълнително.
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Мнениеот Mitaka » Вто Окт 19, 2010 11:27 pm

Какво стана с лекцията, ще се осъществи ли и човека съгласи ли се? И още нещо да попитам дали ще е достъпна за тези , които не са членове на организацията?
Mitaka
потребител
потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 9:41 am

Мнениеот rookie_gyn » Сря Окт 20, 2010 11:58 am

На този етап нямам офциален отговор - нито положителен, нито отрицателен от човека, който е поканен за лектор. Все пак темата е доста обширна и сериозна и се изисква набявянето на голямо количество информация и съответна подготовка.
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Мнениеот петър » Сря Окт 20, 2010 7:50 pm

Преди няколко години като бях в Белгия по изложбите рекламираха едно семе,наричано foniopady-не съм сигурен за правописа,но бяха дребни семенца отгледани някъде в Африка.За него се твърдеше,че е естествен кокцидиостатик.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

Мнениеот sandan » Сря Окт 20, 2010 11:43 pm

петър написа:Преди няколко години като бях в Белгия по изложбите рекламираха едно семе,наричано foniopady-не съм сигурен за правописа,но бяха дребни семенца отгледани някъде в Африка.За него се твърдеше,че е естествен кокцидиостатик.


Ползва се много в Европа.

Модератор: Заключвам тази тема и отворих нова за сезон 2011.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Re: Размножителен период 2010г

Мнениеот Polad112 » Чет Авг 11, 2022 11:46 am

Колеги, благодаря за полезната информация
Polad112
потребител
потребител
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Авг 08, 2022 5:52 pm

Предишна

Назад към Развъждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта