Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Сутринта излюпи три , сега има само едно което мърда-защо!!!

Модератори: sandan, христо абаджиев

Мнениеот krasko_vliza » Съб Мар 27, 2010 3:00 am

Ами не го знам този препарат! Но за друг път пръскай гнездото преди да го сложиш, оставяй го да изсъхне и така! Инъче аз ползвам една пудра пак за паразити, води се за бълхи и кърлежи, но помага и за тези гадини! По удобна е,защото не мокри и можеш да я наръсиш под тавичката на кафеза и каде ли не.А и канарите като ги пудря не съм забелязал да им оказва лошо влияние.Евтина е и помага на 100%. Марката е ТАПИЛАН и продукта е БГ.Сигурно има други препарати,които са в пъти по-добри,но аз ползвам това, защото видях ефекта преди време.А за малкото, незнам колко е силен твоя препарат, ако някой колега го знае да каже!Ако не забелязваш гадинки по малкото не рискувай по-добре!
Аватар
krasko_vliza
потребител
потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Дек 26, 2009 3:59 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот zamero » Съб Мар 27, 2010 12:29 pm

Засега не виждам гадинки и ще се въздържа от слагането на другия препарат. Благодаря!
Отстъпление, глупости! Просто се бием в друга посока.
(Оливър Смит)
Аватар
zamero
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 7:51 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Развъждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron