Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Развъден сезон 2012

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Развъден сезон 2012

Мнениеот Rosen Kapitanov » Нед Юли 29, 2012 7:42 pm

Привет на всички колеги при мен развъдния сезон мина повече от добре , тази година заложих на две люпила , започнах с 24 женски от които 20 заработиха успешно , резултата е 41 хибрида щиглец+канар , 39 орфейчета и 11 цветни канарчета . За съжаление в жегите загинаха 7-8 малки , но завършвам сезон 2012 г. с общо 91 пиленца . Успех на всички на предстоящите изложби и конкурси. :wink:
Аватар
Rosen Kapitanov
потребител
потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Развъден сезон 2012

Мнениеот Simo » Пон Авг 13, 2012 2:53 pm

Rosen Kapitanov написа:Привет на всички колеги при мен развъдния сезон мина повече от добре , тази година заложих на две люпила , започнах с 24 женски от които 20 заработиха успешно , резултата е 41 хибрида щиглец+канар , 39 орфейчета и 11 цветни канарчета . За съжаление в жегите загинаха 7-8 малки , но завършвам сезон 2012 г. с общо 91 пиленца . Успех на всички на предстоящите изложби и конкурси. :wink:

Здравей колега, аз съм момчето от Бургас ,което купи 2те тимбрадота , видях че развъдния сезон при тебе е минал доста успешно , аз търся да си купя един хибрид. Може ли да различиш вече мъжки от женски и каква цена им искаш?
В България е пълно с ограничени хора, с неограничени възможности.
Аватар
Simo
потребител
потребител
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 03, 2011 3:58 am

Re: Развъден сезон 2012

Мнениеот miv.1959 » Пон Авг 20, 2012 4:43 pm

Браво,Росене.
Малко колеги ще се похвалят с твоят късмет в развъдният сезон. Дано имаш късмет с новите си птици.
miv.1959
потребител
потребител
 
Мнения: 96
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 9:17 pm
Местоположение: Montana

Предишна

Назад към Развъждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта