Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Въпрос за ваденето на яицата

Модератори: sandan, христо абаджиев

Въпрос за ваденето на яицата

Мнениеот vvk » Сря Май 09, 2012 11:10 am

Става въпрос за канари.Имам един въпрос който съм сигурен че засяга много от любителите на хобито.Та въпроса ми е колко часа(дни)най-много може да стоят яицата при женската след като ги е снесла без да ги е замътила?Защото на повечето от нас това им е хоби и си ходят на работа и може да нямат време да извадят ново снесеното яйце,ако примерно е снесено към 7 часа а е извадено в 17-18часа това проблем ли е или....?Ще помоля да отговарят хора които са сигурни в отговора,благодаря предварително :drinks:
vvk
потребител
потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 12:33 pm
Местоположение: Варна

Re: Въпрос за ваденето на яицата

Мнениеот ceci_73 » Сря Май 09, 2012 11:40 am

Здравей колега. Не знам дали ще получиш 100% отговор. Зависи от женската, някой лягат на първо яйце, други на второ, а даже и на трето. Успех :drinks:
ceci_73
потребител
потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Фев 17, 2012 12:59 pm

Re: Въпрос за ваденето на яицата

Мнениеот Dr. Velev » Сря Май 09, 2012 2:29 pm

Аз вече не вадя яйцата,храняе диин път [list=][/list]дневно смека храна ивсичко върви по добре . Мързела понякога пома
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia


Назад към Развъждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта