Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Аман от ТАРИКАТИ и то от "Реномирани ферми"

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Аман от ТАРИКАТИ и то от "Реномирани ферми"

Мнениеот ivi6te » Съб Апр 07, 2012 3:17 pm

На крива ракета космоса и пречи!!!Да не ставам по брутален :drinks: Успех на всички.
Аватар
ivi6te
потребител
потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: Пет Дек 10, 2010 6:09 pm
Местоположение: sofia

Re: Аман от ТАРИКАТИ и то от "Реномирани ферми"

Мнениеот Lora » Пет Фев 08, 2013 10:34 am

Здравейте,
Виждам, че темата е стара, но като прочетох помията, която се е изляла тук за един прекрасен човек, какъвто е sandan, не можах да се въздържа!
Аз не разбирам от развъждане на канари, затова и пиша тук и се запознах, макар и само виртуално с много прекрасни хора, които искат да ми помогнат със съвети. Аз съм една съвсем непозната жена, но въпреки това, когато миналата година ми почина женската, sandan веднага ми писа и се чухме по телефона, предлагайки ми да ми подари женска. Какъв човек трябва да си за да оплюеш някого, способен на такъв жест? Та, нали всеки чете постовете на sandan? Нима не е видно какво е отношението му към другите, макар и да са непознати?
Сега по-добре ли се чувстваш? Вярно, изхвърлил си бая емоционален багаж с този агресивен пост, прехвърляйки собствената си вина, другиму, но това помогна ли ти? За момент си се почувствал по-добре разтоварвайки отрицателните си емоции, но не се прави така. Само да беше пуснал малко по-различна тема, примерно "Имам проблем, помогнете!"... Ето тогава щеше да разбереш какъв човек в действителност е sandan, защото той щеше да се опита да помогне, понеже не е "тарикат", а един от малкото останали свестни хора. А те наистина останаха малко заради хора като теб, понеже постове, като този доказват, че няма ненаказано добро!
Искам да благодаря на sandan за помощта му и се надявам такива постове да не оставят трайна горчивина в него и да не го променят, въпреки че всеки би се отказал да помага при положение че в замяна получава такива работи...
Държа да отбележа, че с този отговор не целя заплитане на някаква интрига. Принципно се въздържам да пиша срещу някого, но в случая не можах да се въздържа- не винаги успявам да бъда неутрална. Тук се запознах с много ценен човек, който ми помага страшно много-nikki_76. Тук получих (и продължавам да получвам) много ценни съвети (благодаря на georgiev, rookie_gyn, Dr. Velev, Aquila Chrysaetos... няма да изброявам всички). И мисля, че това е място именно за помощ и обмяна на опит, а не за оплюване и обиди!



П.П. Да не забравя nightingale, с когото нямам личен контакт, но винаги чета с удоволствие неговите постове. Страхотно чувство за хумор... Доста директен и критичен, но това (поне за мен) е положителна черта. Винаги ценни съвети с добра доза хумор (макар понякога малко черен). Свежи и приятни за четене постове. :)
Аватар
Lora
потребител
потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 11:59 am
Местоположение: София

Re: Аман от ТАРИКАТИ и то от "Реномирани ферми"

Мнениеот greattit » Пет Фев 08, 2013 10:00 pm

Eто, такива постове трябват, за да имаме малко самочувствие, ако не друго...
greattit
потребител
потребител
 
Мнения: 200
Регистриран на: Вто Авг 30, 2011 10:32 pm

Re: Аман от ТАРИКАТИ и то от "Реномирани ферми"

Мнениеот viali69 » Пет Фев 08, 2013 10:34 pm

Колеги, всеки има право на мнение ! Нека да не отнемаме това право. Това е демокрацията - плурализъм. Не всички сме на едно мнение и точно това е хубавото. Дълго време живяхме в система, в която всички трябваше да мислим еднакво ....
Не може да угодиш на всеки и не може да си добър за всички. Все ще има някой недоволен.
За Емо съм чувал много и само добри неща. Изчетох доста от мненията му във форума. Видях, че винаги е готов да помогне на другите. Разбирам, че неведнъж дори е подарявал птици .... За неговият професионализъм се носят легенди. За фермата му също. За мой късмет имам една мъжка мозайка от неговите ...
За да ви докажа обаче, че винаги може да има изключение ще ви кажа, че при първият си и единствен директен контакт с него останах малко разочарован. Просто минавах през Сандански преди две години и потърсих магазина му. Случайно го улучих там. Човекът нещо не беше в настроение ...
Ако си бях направил изводи само от тази кратка среща, трябваше и аз да пиша негативно тук. Разбирам обаче, че човек не може да е в настроение всеки ден и с всички. Явно такъв момент съм улучил. А пък и е нормално също да не си във възторг от клиент, който си търси 1-2 канарчета при положение, че изнасяш стотици в чужбина ежегодно.
Така, че всяко правило си има изключение. Човек не може да е съвършен с всички. Просто приемете, че има и 0.00001% недоволни като авторът на темата.

А, ние останалите да се радваме, че има такива професионалисти като sandan и Dr.Velev сред нас, които благоволяват да споделят от знанията и опита си ! :|
Любител на канарчета НЕпрофесионалист ! :)
Аватар
viali69
потребител
потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Дек 29, 2012 9:15 am
Местоположение: В.Търново

Re: Аман от ТАРИКАТИ и то от "Реномирани ферми"

Мнениеот sandan » Нед Фев 17, 2013 11:26 am

viali69 написа:Колеги, всеки има право на мнение ! Нека да не отнемаме това право. Това е демокрацията - плурализъм. Не всички сме на едно мнение и точно това е хубавото. Дълго време живяхме в система, в която всички трябваше да мислим еднакво ....
Не може да угодиш на всеки и не може да си добър за всички. Все ще има някой недоволен.
За Емо съм чувал много и само добри неща. Изчетох доста от мненията му във форума. Видях, че винаги е готов да помогне на другите. Разбирам, че неведнъж дори е подарявал птици .... За неговият професионализъм се носят легенди. За фермата му също. За мой късмет имам една мъжка мозайка от неговите ...
За да ви докажа обаче, че винаги може да има изключение ще ви кажа, че при първият си и единствен директен контакт с него останах малко разочарован. Просто минавах през Сандански преди две години и потърсих магазина му. Случайно го улучих там. Човекът нещо не беше в настроение ...
Ако си бях направил изводи само от тази кратка среща, трябваше и аз да пиша негативно тук. Разбирам обаче, че човек не може да е в настроение всеки ден и с всички. Явно такъв момент съм улучил. А пък и е нормално също да не си във възторг от клиент, който си търси 1-2 канарчета при положение, че изнасяш стотици в чужбина ежегодно.
Така, че всяко правило си има изключение. Човек не може да е съвършен с всички. Просто приемете, че има и 0.00001% недоволни като авторът на темата.

А, ние останалите да се радваме, че има такива професионалисти като sandan и Dr.Velev сред нас, които благоволяват да споделят от знанията и опита си ! :|


През магазина ми минават (минаваха , защото вече не съществува ) много хора и е нормално да има недоволни клиенти. Винаги ми е било приятно да се запознавам с хора отглеждащи канари и не съм отказал на никой дори да не е клиент да разгледа птиците ми. С много хора съм се запознал и в последствие съм станал приятел по този начин. Разбира се невинаги мога да бъда в добро настроение.
С nikki-76 например се запознах една сутрин след купон продължил до 6 сутринта. Като се видяхме в 10 и трябваше да му хвана птица от една клетка която беше ниско а аз едвам я фокусирах доста се озорих. Но макар че запомних само ентусиазма му и хилядите въпроси с които ме обсипа сега сме много добри приятели и се виждаме често.
Така че viali69 другият път като пътуваш около Сандански пак мини, ще пием кафе и ще си говорим за птици.
А за първата среща извинявай :drinks:
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Re: Аман от ТАРИКАТИ и то от "Реномирани ферми"

Мнениеот Христо Чакмаков » Нед Фев 17, 2013 3:33 pm

Колеги,доста късно се включвам в тази тема,но лично на мен ми е срамно и обидно да чета това което е писал -"Алекс" .Както каза Емо,за нето това е приключена тема и така трябва да е,които го познава може да изкаже единствено и само суперлативи за него.Страхотен човек и приятел,които никога няма да те остави в трудна ситуация и ще направи всичко възможно да ти помогне.Благодаря ти Емо за нашето приятелство.

p.s.Истината е че сред нас останаха много малко честни,коректни и всеотдайни приятели и колеги като:д-р.Христов,Петко Петков,Ники от София,Георги от Царево,Сашо Гърков от поморие,Митко и Ники от Бургас,Иван Росинов,Митко Станчев и др. ( моля да извинят и други приятели и колеги,които не споменавам поименно ).

Благодаря Ви колеги и приятели и успешен развъден сезон.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Предишна

Назад към Развъждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта