Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Генетика за начинаещи

Модератор: sandan

Re: Генетика за начинаещи

Мнениеот loveca4 » Нед Юли 31, 2011 10:48 pm

Кплеги спрете да се заяждате,яижте руският фурум някой обижда ли другия,ние все сме големи филосифи.
Трябва ли да се подигравате на някой който неразбира дадена материя колкото вас,опорочавате форума с изтъкване обиди...
ВЪВ Форума се правят дискусии някой изказва мнение друг негово,толкова ли е трудно,ако не си съгласен да кажеш колега извини ме аз мисля по този начин,защото така и така,всеки който е написъл нещо има нещ в предвид..
То хората ги е страх да пишат за да не им се подиграват,неможем всички да сме вездесъщи в дадената област,за това човек пита и очаква отговор,а то става оле мале и човекът пишман,че е попитал..
П.П Коментарът ми не е насочен към конкретно лице,а изказвам мнение какъв е форума в момента,и какъв трябва да бъде според мен..
Ако някой се чуства засегнат от моите думи моля да бъда извинен..
loveca4
потребител
потребител
 
Мнения: 48
Регистриран на: Сря Апр 27, 2011 12:04 am

Re: Генетика за начинаещи

Мнениеот Polad112 » Чет Авг 11, 2022 11:52 am

Много добра статия, браво
Polad112
потребител
потребител
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Авг 08, 2022 5:52 pm

Предишна

Назад към Генетика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron