Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Към най добрите в генетиката

Модератор: sandan

Re: Към най добрите в генетиката

Мнениеот Dr. Velev » Чет Авг 01, 2013 8:30 am

krumov написа:
Букович написа:Здравей sandan при меланиновите канари има два вида бял фонд има рецезивен и доминиращ(даващ оптически ефект сребрист или PLATA)не знам как да кача снимки бих ти показал

Помачи се малко с тея снимки,че да ни стане ясно и на нас.

Има ме си нов учител :cry: :cry: :cry:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Към най добрите в генетиката

Мнениеот Букович » Чет Авг 01, 2013 5:27 pm

Понеже не издържам вече на агресивно ти поведение към мен ще ти обясня няколко неща.Никога не сам искал да споря с теб (говоря на ти защото мисля че не заслужаваш очтивата форма)нито с никого.Аз за разлика от теб когато се объркам се извинявам нещо което ти си неспособен да направиш.Аз се гордея с това което съм и от това с което си изкарвам хляба ако това ще те успокои не съм ЗИДАР (занимавам се с декоративно боядисване и интериорен дизайн),но и дори да бях зидар не виждам каде е проблема и какво ми пречи да имаме едно и също хоби.Това какво си учил и какво образование имаш не те прави нещо повече от другитре хора били те зидари готвачи или каквито и да е ,но постъпките ти и особено последните към мен те говорят доста за теб и за съжаление само лошо.Ти си надменен комплексиран мъж на средна възраст който в къщи мълчи като ..... взел "ветеринарската" си диплома през комунистическо време давайки 2 агнета кутия бонбони "Амфора" и бутилка уиски от цар Киро който влиза в форума да излее яростта си върху когото и да било .Жал ми е за теб, съжалявам те, хора като теб не трябва да им се подиграваме или да ги обиждаме трябва да им помагаме .ПРОЩАВАМ ТИ ЗА ВСИЧКО
Букович
потребител
потребител
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:26 pm

Re: Към най добрите в генетиката

Мнениеот Dr. Velev » Чет Авг 01, 2013 6:10 pm

:D :D :D
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Към най добрите в генетиката

Мнениеот sandan » Чет Авг 01, 2013 11:08 pm

Букович написа:Понеже не издържам вече на агресивно ти поведение към мен ще ти обясня няколко неща.Никога не сам искал да споря с теб (говоря на ти защото мисля че не заслужаваш очтивата форма)нито с никого.Аз за разлика от теб когато се объркам се извинявам нещо което ти си неспособен да направиш.Аз се гордея с това което съм и от това с което си изкарвам хляба ако това ще те успокои не съм ЗИДАР (занимавам се с декоративно боядисване и интериорен дизайн),но и дори да бях зидар не виждам каде е проблема и какво ми пречи да имаме едно и също хоби.Това какво си учил и какво образование имаш не те прави нещо повече от другитре хора били те зидари готвачи или каквито и да е ,но постъпките ти и особено последните към мен те говорят доста за теб и за съжаление само лошо.Ти си надменен комплексиран мъж на средна възраст който в къщи мълчи като ..... взел "ветеринарската" си диплома през комунистическо време давайки 2 агнета кутия бонбони "Амфора" и бутилка уиски от цар Киро който влиза в форума да излее яростта си върху когото и да било .Жал ми е за теб, съжалявам те, хора като теб не трябва да им се подиграваме или да ги обиждаме трябва да им помагаме .ПРОЩАВАМ ТИ ЗА ВСИЧКО

Първо ще ти отговоря като като съфорумец.
Не е хубаво като влизаш в един форум да се конфронтираш с всички , защото не правиш по този начин добро първо впечатление.
Канарджиите сме малко и по-добре да се уважаваме вместо да се плюем. Както виждаш на всеки се случва да греши и ти се опари в другата генетична тема, но аз никога не се обиждам от такива неща.
Относно Боби Велев не си прав, личен приятел ми е и ти гарантирам че относно птиците не можеш да спориш с него, наистина не сме му на нивото. Той е направил за това хоби много повече отколкото всички заедно можем да направим някога.
Единственият му недостатък е острият език, провокиран от съфорумци , но ние си го познаваме и знаем че всъщност е много добър човек и професионалист. Всички сме опирали до негови съвети и сме получавали помощта му относно всякакви животни.
Затова ще те помоля да престанеш да го провокираш.
Попитах те какво е сребрист, защото разбрах че не живееш в БГ и използваш други термини. Предположих че се отнася за бял , но исках да уточниш рецесивен или доминантен имаш предвид. Ако ти е по лесно използвай испанска, английска, немска или италианска терминология, вярвай че ще те разберем. Това че живеем в БГ не означава, че не ходим по големи изложби и не сме виждали , а смея да твърдя и имали хубави птици. Въпроса ти беше добър и не чак толкова сложен но вече отговора му няма голямо значение и тази тема се опорочи.
Мисля че ще е по-ценно да обменяме колегиално информация вместо да си мерим знанията.
Наистина се надявам да промениш тона и поведението си и да се впишеш в шарената ни общност.

Сега ще ти отговоря и като МОДЕРАТОР:
От тук на татък си мери приказките защото ще започна да заключвам темите които се оспамват по този начин.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Re: Към най добрите в генетиката

Мнениеот Букович » Чет Авг 01, 2013 11:58 pm

Д-р Велев >От начина по който задаваш въпроса си личи се доста неграмотен по отношение на генетиката на канарчетата . Сандан се отказа да те обучава и с право , той е интелигентен човек . Първо такова понятие сатен няма . Казва се фактор сатине и той най добре се проявява в кафявия меланинов ред Когато смесиш два фактора единия полово свързан като фактора пастел с друг ,който се унаследява свободно рецесивно ще получиш мелезаци . Но да ти обеснявам ли повече . Бяло сатине няма , а да не говорим са термина сребрист , които е от Балканската война . www. kanarien-schramm.de Образовай се малко и после задавай нахално тъпи въпроси . Прощавай за откровеността.На този ........./Букович/ не му обръщайте внимание . Дари глупака с мълчание . Има много хляб да изядеш докато стигнеш до момента да спориш с мен .Дали обаче Роки ще иска да се запознае с такъв хвалипръцко като тебе. До колкото го познавам едва ли . :D :D :D
Поставям те в специална група където ням да има достъп до простотиите ти . Чау.Ха ха , неграмотнико , от всяко дърво свирка не става , твоят гуро е сигурно някой треторазряден испански зидаромазач , на когото си вероятно колега . Прочел си някъде нещо и сега нямаш равен . До тук с твоята "личнотс" ." В рядко лайно камък не хвърляй защото ще те опръска" . От мен са се учили и продължават да се учат само интелигентни хора , а не надути празноглавци като теб . Има наистина много неща да видиш зидарю. / да не се объркаш с масон /

Така искам да ми кажеш с какво сме различни кажи кога съм го обидил .Искам да четеш и да ми кажеш като модератор по какъв начин изпълнявате правилата не ви разбирам .Аз лично вече се съмнявам ,че ще задам изобщо някакъв въпрос .Не ме инересува кой е и какво е направил когато не е прав дори и да ти е приятел би трябвало да прилагаш правилата .Не ми се говори повече по въпроса
Букович
потребител
потребител
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:26 pm

Re: Към най добрите в генетиката

Мнениеот sandan » Пет Авг 02, 2013 2:54 am

Ей, не разбирам какви хора сте?!!!
Доктора е бил наказван много пъти въпреки приятелството ни, в това не се съмнявай.
Заключвам темата, ще изчакам малко да прочетат всички простотиите ви и ще я почистя от спама. Ако някой все пак иска да може да отговори на загадката.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Предишна

Назад към Генетика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта