Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Как да постъпя

Модератор: sandan

Как да постъпя

Мнениеот n.v.krastev » Съб Фев 01, 2014 1:46 pm

Може ли да пусна за размножаване червен неинтензивен канар мъжки с червена неинтензивна канарка.Това ми се налага понеже нямам червена интензивна женска и неможах да си намеря.Ако евентуално може какво ще се получи.
n.v.krastev
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 19, 2013 11:35 am

Re: Как да поступя

Мнениеот akademika » Съб Фев 01, 2014 4:22 pm

Спокойно ги пускай :D няма проблеми не се притеснявай . Получените птици които ще останат вече трябва да ги пускаш на интензивни . По принцип казват че приплодите от такива чифтове дават много кисти но от моя опит знам че това не е вярно . През година пускам B х B и до сега вече над 20 години нямам птица с кисти . Когато човек си следи селекцията и знае всяка птица от какво излиза никога не може да има проблеми . Имал съм птици не мое производство които на втората година при линеенето правят кисти и не мога да го проумея . Всички птици бяха интензивни което говори че не произлизат от чифт В птици . За това работи смело с В птици но техните приплоди ги върни на А канари . :wink:
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Как да поступя

Мнениеот n.v.krastev » Съб Фев 01, 2014 5:47 pm

Благодаря ти за бързия и положителен отговор.
n.v.krastev
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 19, 2013 11:35 am

Re: Как да постъпя

Мнениеот Polad112 » Чет Авг 11, 2022 11:49 am

Пускай ги спокойно, колега
Polad112
потребител
потребител
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Авг 08, 2022 5:52 pm


Назад към Генетика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта