Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Проблем с вълнист папагал

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Проблем с вълнист папагал

Мнениеот SanifleX » Пон Сеп 28, 2009 2:31 pm

Здравейте на всички. Имам проблем с 1 вълнист папагал. От вчера му нямаше нищо, а днес като се прибрах го забелязах, че от едната страна над окото има нещо като брадавица, а от другата страна множество брадавици самоче по малки ... от какво може да е ?
SanifleX
потребител
потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 7:21 pm

Re: Проблем с вълнист папагал

Мнениеот Paulina » Чет Окт 01, 2009 4:15 am

SanifleX написа:Здравейте на всички. Имам проблем с 1 вълнист папагал. От вчера му нямаше нищо, а днес като се прибрах го забелязах, че от едната страна над окото има нещо като брадавица, а от другата страна множество брадавици самоче по малки ... от какво може да е ?


Може би папагалчето ти е хванало краста , но не съм съвсем сигурна ! Някъде четох , че Табернил Помада помагало , но питай по-добре някой ветеринарен лекар , който ти е наблизо .
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта