Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Болно конопарче...

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Re: hi

Мнениеот д-р Иван Кючуков » Пет Ное 13, 2009 1:47 am

Уважавам мнинието Ви,господа !Не съм парадирал с поведението си никога ,и някой ако не ме е разбирал си е за негова сметка.Не винаги най-бързото решение е най-правилно.И ако си мислите ,че проблема е от вчера,и днес е жизнено важно неговото решение,то жестоко се лъжите.Обикновенно нещата са се развивали каскадно във времето и въпрос на наблюдателност е кога собственникът ще забележи негативната промяна.Та в този смисъл какъв е вашият довод,за да предписвате лекарственни препарати?Коя е причината да препоръчвате сулфонамиди и в какви срокове и концентрация,за колестина няма да упонирам защото може би и да има резон,но някой обърна ли внимание за причината за всичко това.Поинтерисува ли се този птичи заднан всред какъв микроклимат се намира и защо точно сега,когато през денят е сравнитерно топло,а нощите бързо изстиващи.Какво следва от това?
Някой поинтерисува ли се с какво е хранено пилето и от кога?Накой поинтерисува ли се коя е причината според собственникът?
Какво ми се държите като ангели небесни,няма добри лекари ,има професионалисти които успяват да достигнат до истината за причината,а в точно това е и разрашаването на проблема.Не се дръжте така лаишки ,като едновремешните бербери.Топете пък после бръснете!Кюсето няма нужда от бръснене.
Прогледнете за проблема ,ако се научите да правите това,то свалям ви шапка !
За Ваше успокоение кавото е трябвало съм свършил ,преди да се оставя да ме оглозгате.
Уважавайте преди всичко себе си,но не си мислете ,че всичкото туй дето е пред носа ви е хоризонте и света.Размислете!Задайте си въпроса ,колко е самозабравил се този гоподинчо от Елхо-guld,кое от това което иска да каже не разбирам ,или оставам глух,коя е причината този човек да се амбицира от това ,че само сме искали да помогне?
Уважавам мнението Ви ,и ще се радвам да заговорим на разбираем бългърски език!
д-р Иван Кючуков
потребител
потребител
 
Мнения: 860
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 6:34 pm

Re: hi

Мнениеот П.Петков » Пет Ное 13, 2009 11:23 am

baycox 2,5% 1,5/2ml на 1l вода,3 дни 2почива и още 3дни=3капки в 100ml вода,при не достатъчен ефект 5дни/2почива и още 5дни.

baytril 2,5% 8ml на 1л вода 7/10 последователни дни= 8капки в 50ml вода

ползвай стандартен капкомер
П.Петков
потребител
потребител
 
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Юни 08, 2008 8:27 am
Местоположение: Anzio,Italia

hi

Мнениеот mironti » Пет Ное 13, 2009 10:24 pm

Благодаря ви колеги,Guld прав си за търсенето на първопричината.Наистина е важно.Петров е по-конкретен и дай боже поставената тема за конопарчето бъде разрешена успешно.Вижте,съгласете се с мен че от форума могат да се научат много неща и нека всеки помага с каквото може.Аз не съм доайен по отглеждане и лекуване на птици,но съм доволен и се радвам на птиците които имам.Аз също уча много неща от форума.Извинявам се ако съм засегнал някой и благодаря за мненията ви :|
mironti
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:41 pm
Местоположение: Asenovgrad

hi

Мнениеот mironti » Пет Ное 13, 2009 10:28 pm

Sorry П.Петков,прощавай че те прекръстих :drinks:
mironti
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:41 pm
Местоположение: Asenovgrad

Мнениеот Serinus » Вто Яну 12, 2010 9:50 pm

Oцеля ли конопарчето? Сподели, какво стана! :think:
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Предишна

Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron