Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


проблем с корела

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

проблем с корела

Мнениеот BV » Съб Фев 20, 2010 11:00 pm

От няколко дни корелата ми не може да пази равновесие и пада от кацалката. Дори и когато е на пода на клетката понякога залита и пада на една страна. Днес дори не може да се качи на кацалката и седи долу. Ако някой може да помогне, ще му бъдем благодарни, защото тук няма специалисти по птици. Благодарим предварително!
BV
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 9:48 pm
Местоположение: Pleven

Мнениеот pi4on » Вто Фев 23, 2010 9:02 pm

здравей ,има на старата главна един зоомагазин и там собственика продава корели и даже той си ги отглежда също и на гарата има специалист който разбира от малки птици
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Мнениеот Johny » Сря Фев 24, 2010 2:01 am

Във Враца - 0888 222 750 д-р Даридкова. Много е любезна и отзивчива.
А тук пише, че и в Плевен има вет. клиники: http://www.iwns.org/index.php?id=419
Johny
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 5:30 pm
Местоположение: Монтана

профилактика

Мнениеот akademika » Сря Фев 24, 2010 5:07 pm

както повечето от вас знаят лечението на птицата не свършва с даването на последната доза антибиотик ако искаме бързо и успешно въстановяване тррябва да направим пробиотична терапия несъм лекар и незнам какви пробиотици да ползвам но от опит знам че медикамента liviferm дава добри резолтати ако някой знае нещо за пробиотиците моля да сподели
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Мнениеот nightingale » Сря Фев 24, 2010 7:36 pm

Johny написа:Във Враца - 0888 222 750 д-р Даридкова. Много е любезна и отзивчива.
А тук пише, че и в Плевен има вет. клиники: http://www.iwns.org/index.php?id=419
- Наборе, важното е да е добра в работата си. По мои скромни виждания любезноста при докторите е право порпорционална на тяхната некадърност. Както и да е , дано линка ти да бъде полезен, което силно ме съмнява при конкретната корела . Дано не позная но описаното в началото състояние ме кара да мисля,че корелата не е жива.
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот BV » Чет Фев 25, 2010 8:29 pm

Благодаря за отзивчивостта! Ще се възползваме от съветитете. Корелата продължава да се бори. Дано ...
BV
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 9:48 pm
Местоположение: Pleven


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта