Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Вълнист папагал - схванати крака !!!

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Вълнист папагал - схванати крака !!!

Мнениеот goblin » Пон Май 10, 2010 6:38 pm

Здравейте!!!
От около три години имам вълнисто папагалче бяха две, но едното умря. На другото му нямаше нищо до съботата видях, че нещо е много отпуснато, а малко по-късно краката не го даржаха дадох му аспиринче, малко се по оправи /лети, яде, пие водичка/, но краката все още не го даржат /от време на време си помага с човка и лежи/. Днеска ходих на ветеринар, но в мометна отсъства от града /не се знае кога ще се върне, така ми казаха/, отидох във ветеринарна аптека от там казаха, че може да има глисти и ми дадоха някакви капки /,но според мен няма глисти/. Виждам горкото, че се мъчи да се движи, но не може :cry: . Някой да знае каква е причината за това схващане в краката и случаино да ми препоръча някакво лекарство ? БЛАГОДАРЯ предварително на всички!!!
goblin
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Май 10, 2010 6:21 pm

Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron