Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Спящо канарче

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Спящо канарче

Мнениеот micobg » Пет Авг 27, 2010 7:49 pm

От вчера забелязах, че канарчето ми (мъжко) е прекалено кротко. Пробрах го, защото обикновено стои с папагалите на терасата денем. Снощи му дадох жълтък, днес пак. Също така му сипах във водата една капка витаминчета (една червена течност, която им бях купил преди време), но все така спи по цял ден и не е много жизнен. Вчера си изяде жълтъка и 2-3 слънчогледчета (много ги обича). Изглежда ми болен. Какво друго мога да направя? Преди съм водил папагалите на ветеринар и винаги ми дават витамини и антибиотик за водата, а птичето дори не го поглеждат, така че няма смисъл да го разкарвам него.
micobg
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 7:57 am

Мнениеот shikata » Пет Авг 27, 2010 9:30 pm

По това време сменят перата, може това да е причината.Забелязал ли си пера около клетката му?
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот micobg » Пет Авг 27, 2010 9:55 pm

Винаги има пера в гащите му, а сега не ми изглеждат повече от обикновено. :think: Събудих го, за да му дам краставичка, и я изяде с голямо удоволствие, след което пак заспа.
micobg
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 7:57 am


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron