Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Болен гълъб

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Болен гълъб

Мнениеот Feizy » Пет Ное 26, 2010 2:51 pm

Един гълъб кацна на терасата и изглежда има проблеми с летенето, не може да отлети. Крилата му са наред обаче, поне така ми се струва. Дадох му трохи хляб и вода - не поиска. Болен е от нещо - целият е настръхнал и има разстройство, а и няма никакво желание да се движи. Първо бягаше от мен, сега (един час по-късно) вече минавам покрай него и той дори не се плаши. Обаче не мога да го задържа вкъщи, а като го изведа на терасата, той с клюна чука по вратата, за да го взема в стаята. Сега е в стаята и не знам какво да го правя, с какво да го лекувам, нямам идея какво му е. Някой може ли да помогне? Благодаря!
Feizy
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 2:47 pm

Мнениеот nightingale » Пет Ное 26, 2010 7:05 pm

Едно е сигурно- не чука по вратата за да влезе вътре. Сложи му толкова трохи ,че да се образува плътна постеля от тях.Имайки в пред вид начина на пиене водата му да бъде в не по плитък съд от 1 см.
Не го пускай там където живеят хора. Не и преди да разбереш какъв е проблема.
Има болести по гълъбите ,които се пренасят на човека, при това някои са доста сериозни
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron