Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Болна корела!

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Болна корела!

Мнениеот carevichka » Пет Дек 24, 2010 12:02 pm

Здравейте отново!Днес забелязах,че корелата ми се държи по-различно от други дни.Постоянно киха,и се опъва.Одрямана е,но иначе си хапва,пие вода ОТ АКВАРИУМА не иска да пие от неговата това може ли да създаде някакви здравословни проблеми.Благодаря предварително!
Аватар
carevichka
потребител
потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 9:18 pm

Мнениеот Тошко » Пет Дек 24, 2010 3:05 pm

не е много добре да пие вода от аквариума :nono:
dark_messiah1 тава ми беше стария ник
Аватар
Тошко
потребител
потребител
 
Мнения: 302
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 7:59 pm
Местоположение: Плевен

Мнениеот carevichka » Нед Дек 26, 2010 11:55 am

Това ми е главния проблем.Не знам как да го накарам да спре да пие вода от аквариума :(
Аватар
carevichka
потребител
потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 9:18 pm

Мнениеот shikata » Нед Дек 26, 2010 12:12 pm

Ами аквариума не е ли покрит с покривно стъкло?Ако няма сложи такова и няма да има как да стига до водата.А за корелата няма да е лошо да я види ветеринар и да ти изпише нещо, така малко трудно някой би се наел да лекува.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот carevichka » Нед Дек 26, 2010 5:30 pm

Имам 2 аквариума единия е покрит,а другия не.Падало е 2 пъти вътре...Искям да попитам възможно ли е да прихване някой грип или настинка от мен или аз от него някоя пилешка болест.
Аватар
carevichka
потребител
потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 9:18 pm

Мнениеот д-р Иван Кючуков » Пон Дек 27, 2010 10:28 am

carevichka написа:Имам 2 аквариума единия е покрит,а другия не.Падало е 2 пъти вътре...Искям да попитам възможно ли е да прихване някой грип или настинка от мен или аз от него някоя пилешка болест.

Възможно е да се удави.А и предполагам в тази твоя среда плуват разни едноклетъчни първаци,които не са най-доброто нещо за твоето пиле към водата за пиене.Тя трябва да е прясна лишена от отпадни жизнени продукти.Никой не пие вода от мръсната канализация, и знаеш какво би станало ако тези две тръби комуникират.
д-р Иван Кючуков
потребител
потребител
 
Мнения: 860
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 6:34 pm

Мнениеот carevichka » Пон Дек 27, 2010 5:56 pm

Имам още 1 въпрос.Да не би папагалите да са в размножителен период моя много пищи.По цял ден не спира и почти не яде,е хапва колкото да не умре,ама в насс е пълна лудница :(
Аватар
carevichka
потребител
потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 9:18 pm


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта