Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


GIAMECTINE

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

GIAMECTINE

Мнениеот akademika » Пет Мар 14, 2014 12:38 pm

Всяка пролет 1/2 месеца преди да пусна канарите ги третирам против паразити с препарата GIAMECTINE . Тази година реших да третирам и дивите птици защото ми остана съвсем малко . За съжаление 2 горски чучулиги и 2 органелчета умряха :cry: другите птици : червенушки, скатии ,щиглеци, овесарки, кръсточовки и др. нямат проблеми . Споделям това много неприятно за мен премеждие за да знаят хората които отглеждат горски чучулиги и органели че препарати от този род явно са противопоказни за тези птици .
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: GIAMECTINE

Мнениеот mytanta » Пет Мар 14, 2014 9:18 pm

Аз третирам птиците с интермектин който разреждам със спирт и давам веднъж месечно от няколко години. Третирал съм по този начин много различни видове птици и проблеми не съм имал.Третирам само за един ден месечно. Мисля че активното вещество на двата препарата е едно и също.
mytanta
потребител
потребител
 
Мнения: 122
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 9:17 am
Местоположение: Пловдив


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron