Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Млади пауни проблем с краката

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Млади пауни проблем с краката

Мнениеот i.l.o.n.a » Пон Мар 17, 2014 10:41 pm

Здравейте на всички.Много бих се радвала ако някой може да помогне с мнение или съвет относно проблема ми.Имаме пет седем месечни пауна,две женски и три мъжки(едва ли има някакво зачение).Преди около две седмици забелязах че краката им не са прави,в страни са.При едно от тях положението е много тежко.Краката са силно изкривени навътре ,трудно подвижно е.От всичко прочетено в Интернет,симптомите са сходни със заболяването перозис.Давах пет дни селед+витамини Б група,след това седмица почивка .Мисля си ,че е недоимачно зболяване,но при нас ветеринарите не са образовани по отношение на птиците.Преди около две години имах проблем с една паунка,която не можеше да ходи,но благодаение на cecko_iliev88 и Емо,успях да се справя и да я излекувам само със селед.Една последна надежда от вас,защото според доктора няма шанс да се оправи.Благодаря на всички,които имаха търпение да прочетат написаното.
i.l.o.n.a
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 1:37 pm

Re: Млади пауни проблем с краката

Мнениеот tekata » Сря Мар 19, 2014 11:13 pm

И аз имам подобен проблем,но при мен са криви пръстите.Паунчетата ги имам от 4 дни и това го забелязах днес.С какво мога да им помогна? Предварително благодаря.
tekata
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 7:31 pm
Местоположение: nova zagora


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта