Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


На корелата ми е разделена долната част на човката

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

На корелата ми е разделена долната част на човката

Мнениеот Анна » Чет Сеп 04, 2014 11:20 am

Здравейте!
От няколко дни на корелата ми долната част на човката е разделена изцяло. Имаше някакво топче отдолу на човката, което се опитах да махна, но се оказа, че не може и има същото и под езика. По-късно топчето изчезна, но имаше цепнатина на човката. Помислих, че така заздравява, защото е малък. До сега не съм гледала папагали и нямах представа :cry: Показах го човека от когото го купих. А той говори с единствения доктор, който разбирал - в София. Чух го да казва, че щом е разделена напълно, няма да стане. Но после попита от кога е това и като разбра, че е от дни, каза, че трябва да го види за да прецени дали може да направи нещо. Нужен ми е съвет. На някого случвало ли му се е?
Човекът от когото го купих, каза, че има доверие на доктора. Също така, че това било генетично и не е можел да знае като съм го купувала, защото болестите се проявяват по-късно, а аз го купих на 5 месеца. Не ми каза цена за интервенцията - ако можело щял да я изреже напълно и да сложи нещо, като протеза за да тръгне после правилно да расте. Страх ме е от доктори като цяло. Трябва да го пратя сам по автобуса и той да го посрещне. Предполагам, че ще го приспи - от това също ме е страх! Искам да му помогна, но иначе е здрави се страхувам да не му направят нещо по-лошо..... :cry: :cry: :cry:
Анна
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Фев 23, 2014 3:09 pm

Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта