Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Помощ

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Помощ

Мнениеот snuffybg » Пет Май 22, 2015 2:44 pm

Здравейте,

Спешно търся някой специалист в Стара Загора да погледне единия от папагалите ми :( От снощи се държи мудно и не е както обикновенно игрив . Другите ми папагали нямат такива симптоми и незнам от какво е . В тоз google немога нищо да намеря и ако знаете някоя клиника или телефон за контакт ще съм ви благодарен . Единствено намерих за университетската клиника ама там незнам дали преглеждат папагали а на телефоните от поставени тук [url]http://www.bgbusinesscatalog.com/здравеопазване-и-медицина/ветеринарни-аптеки/университетска-клиника-за-дребни-животни.html[/url] никой не вдига :cry: Благодаря предварително
snuffybg
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Май 22, 2015 2:38 pm

Re: Помощ

Мнениеот ned_99 » Пет Май 22, 2015 9:29 pm

колега,не съм влизал във форума от няколко дни,и не зная дали вече не е късно с информацията която ще ти дам.на кв."железник"като завиеш на светофара който е на практикер ще видиш надписа ветеринарна клиника и аптека.много са компетентни,успех.
Аватар
ned_99
потребител
потребител
 
Мнения: 175
Регистриран на: Сря Сеп 23, 2009 8:15 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Помощ

Мнениеот Михаил » Пон Авг 01, 2022 9:14 am

Здравейте, имам бебе гълъб на около един месец. От вчера забелязах че започна да диша по тежко и учестено, забелязва се някакво странно шушнене като диша малко наподобява найлонова торбичка. Вчера сутринта беше гладно, писукаше и ядеше но до вечерта това се промени. Вечерта си дърпаше главата и не искаше да го нахраня. Тази сутрин му дадох малко каша на сила понеже гушата му беше празна. Също като чели по трудно ака и по малко като количество от преди. Има също повече бяло от преди. За тръскането на глава не съм много сигурен дали е симптом, забелязах да го прави но няколко пъти на ден около десетина може би е нормално. Нищо не разбирам от гълъби, тепърва се уча. Със сигурност е болно но в интернет има доста болести със същите симптоми и незнам как да постъпя. Проблема е че съм в англия и тука било нелегално да отглеждам гълъб и когато го заведох на ветеринар искаха да го приспят. Ще съм ви много благодарен ако ми дадете някакъв полезен съвет. Благодаря предварително.
Михаил
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Юли 31, 2022 8:39 pm


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron