Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Болна ли е гулдовата ми амадина?

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Болна ли е гулдовата ми амадина?

Мнениеот iggy » Съб Юни 13, 2015 2:15 pm

Здравейте,
наскоро си купих две двумесечни гулдови амадини. Имам ги от седмица и на вторият-третият ден забелязах, че женската е доста по-активна. Дано само да си внушавам, но ме притеснява, че на мъжкият може да му има нещо.
Прави ми впечатление, че крилата му са доста по-отпуснати. Не подскача толкова много из клетката. А вчера го видях, че се беше сгушил и си спеше по светло - около 6 ч. следобед, което ми е много странно, а е възможно просто да е изморен. Иначе не е накокошинен и перата му изглеждат гладки. Друго нещо, което ме притеснява и забелязах вчера е цвета на изпражненията му - едно му се беше лепнало и успях да го снимам.
Храня ги със храна за амадини, която включва и витамини. Имат си натрошена черупка, която мисля, че не са докосвали и прясна вода.
Моля разгледайте снимките и клипът и споделите вашето мнение с мен. Само си внушавам или трябва да предприема нещо?
Благодаря предварително!

https://www.youtube.com/watch?v=Gpnid45yCIA - тук съм снимал мъжкото как подскача по дъното на кафеза, може би ще помогне, може би - не.

Изображение
Изображение
Изображение
iggy
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Юни 13, 2015 1:13 pm

Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта