Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


БЯЛ СПИСЪК на ветеринарите, които разбират от птички

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

Мнениеот monita » Съб Юни 06, 2009 4:13 pm

Към mitaka74:
Относно това, което си написал по- долу съм съгласна с теб 50/50!
Найстина Paulina понякога обижда хората и не се изказва добре, но тя е единствения човек който отговаря по темите. Приемете това, че докторите изучили птиците нямат достатъчно време да се занимават с този форум. До колкото знам Paulina има много птици и найстина разбира от тях затова съм й БЛАГОДАРНА, че отговаря по темите ( не само по мойте). Но Paulina молим те да отговаряш с разбирателство,че не всички сме компетентни относно папагалите и по някога въпросите ни може да са глупави, но това не е умишлено. Не е нужно да се заяждаме един със друг трябва да си помагаме по възможност без обиди.
[/u]
monita
потребител
потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 10:24 pm

Мнениеот амадинчо » Съб Юни 06, 2009 4:27 pm

Малеее, от каде започнахме, каде най-накрая да свършим.Аз също, се намесих в спора, но после се отказах, защото видях за ненужно, да спорим.Все пак едно вълнисто папагалче,да ама ако стане това нещо на жако,ара или амазона и други скъпи папагали.Как ще реагират хората, глей сега купих си папагал, цяло състояние, пък един добър вет. лекар, няма.Така че, дори и да е една финка, все пак си е ценна, за хората,който я отглеждат.
Аватар
амадинчо
потребител
потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 11:37 am

Мнениеот nightingale » Съб Юни 06, 2009 8:16 pm

monita написа:Към mitaka74:
Относно това, което си написал по- долу съм съгласна с теб 50/50!
Найстина Paulina понякога обижда хората и не се изказва добре, но тя е единствения човек който отговаря по темите. Приемете това, че докторите изучили птиците нямат достатъчно време да се занимават с този форум. До колкото знам Paulina има много птици и найстина разбира от тях затова съм й БЛАГОДАРНА, че отговаря по темите ( не само по мойте). Но Paulina молим те да отговаряш с разбирателство,че не всички сме компетентни относно папагалите и по някога въпросите ни може да са глупави, но това не е умишлено. Не е нужно да се заяждаме един със друг трябва да си помагаме по възможност без обиди.
[/u]
Paulina казва истината. Ако някой се обижда от нея значи ,че го е яд да се гледа в огледалото :wink: . Ако искаш дай пример когато е обидила някой (без естествено когато е върнала жеста) и аз ще ти преведа какво е имала впред вид ,защото ме нявава мисълта, че не всички тук разбираме Български :think:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот shikata » Съб Юни 06, 2009 10:58 pm

Преместих темата в болести защото не се връзваше с предишния форум.Но ако продължава така да се развива ще я заключа.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Бял списък на ветеринарите

Мнениеот miv.1959 » Пон Авг 17, 2009 8:56 pm

Привет, на всички Колеги развъдчици.
Драги, Колеги с риск да засегна някой от бранша, които са с претенциите си като знаещи по ветеринарна медицина, искам да изкажа и едно мое мнение:
Много лошо впечатление ми прави това, че във този прекрасен форум който се опита да иска съвет по някой наболели проблеми със здравето на птиците си, забележете, че откликват почти само Колеги, които са препатили или нещо подочули от тук от там. Хората с ветеринарни знания или ще си мълчат и няма да се включат, или ще ти го кажат по такъв начин за да имаш две висши образования по ветеринарна медицина и биология и тогава да се опиташ да ги разбереш.
Предполагам, че много от Вас ще се съгласят с мен, а дипломираните по ветеринарна медицина да си вземат поука.
miv.1959
потребител
потребител
 
Мнения: 96
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 9:17 pm
Местоположение: Montana

Предишна

Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта