Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


нормално положение на главата при сън

Място за тези не особено приятни, но пък необходими теми.

нормално положение на главата при сън

Мнениеот pi4on » Вто Юли 28, 2009 10:39 pm

Здаравейте искам да ми помогне някой какво е нормалното положение когато спят канарчетата?Аз мисля че трябва да е като при всички птици, които поне аз съм виждала -с обърната главичка заровена в перушинката на тила.Но имам едно канарче което в жегите и миналата година и сега спи с главата надолу(провиснала отпред на гърдичките)признак на заболяване ли е или е от жегата? :?
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Мнениеот pi4on » Чет Юли 30, 2009 9:21 pm

явно всички, които знаят как спят канарчетата нормално са заспали някъде :D лято е..
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Мнениеот shikata » Чет Юли 30, 2009 10:03 pm

Мда, времето за отпуски е :D .
Между другото нямам такива наблюдение но има логика ако му е много жега да не заравя глава в перушината.Но мнението ми е само предположение
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот nikii » Чет Юли 30, 2009 10:08 pm

Аз макър , че нямам канари и не съм наблюдавал как спят ще кажа следното :Ако птицата ти се храни нормално и е жизнена както другите ти канари през останалото време то тогава няма защо да се притесняваш !
Хората вярват в това, в което искат да вярват !
Good luck Chuck
Аватар
nikii
потребител
потребител
 
Мнения: 246
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 4:50 pm
Местоположение: Брежани (Благоевградско)

Мнениеот nightingale » Чет Юли 30, 2009 10:26 pm

pi4on написа:явно всички, които знаят как спят канарчетата нормално са заспали някъде :D лято е..
Има една китайска поговорка: '' кажи ми как спиш и ще ти кажа как живееш'' Моето мнение е : нищо му няма на канарчето,освен разбира се това, че някой го държи до късно на светло и се чуди защо спи по този начин.Със сигорност ако е здраво то заспива в нормално положение ,но за случаят му трябва на първо време тъмнина и спокойствие :wink:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот pi4on » Пет Юли 31, 2009 10:18 am

e поне не е болно благодаря на всички и мнооого готини дни тва лято :drinks:
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен


Назад към Болести и профилактика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron