Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ЗОО РЕВЮ Пловдив 31.10.08/02.11.08

Мнениеот fridolina » Вто Ное 04, 2008 3:02 pm

Снимките са супер!
Благодарение на теб, всички които не отидохме до Пловдив, можахме виртуално да посетим изложбата. :D
А коментарът за подредбата предполагам е към организаторите, а не към фотографа.
Изображение
Аватар
fridolina
админ
админ
 
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 11:54 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот петър » Пет Окт 23, 2009 10:34 pm

Очаква се и тази година по същото време,т.е. другата седмица да се проведе традиционната изложба ЗОО РЕВЮ в Пловдив.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

Мнениеот петър » Пет Окт 30, 2009 11:30 pm

Днес се откри традиционната изложба Зоо Ревю в гр.Пловдив.По-бедничка е откъм птици и аксесоари,но предполагам,че утре като се присъединят кучетата и котките, а и ако е добро времето и пазара отвън ще я направят достатъчно интересна.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

Мнениеот sandan » Нед Ное 01, 2009 8:31 pm

Петър ,виждам че на клетките на Пълдин хоби има закачени дипломи ,кой е бил съдията ?
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот петър » Нед Ное 01, 2009 10:57 pm

съдийстване в истинския смисъл не е имало,дипломите ги осигуряват организаторите и сами си ги раздаваме на килограм.двама от 4мата на снимката са разпределили дипломите-познайте кои-но това е по-скоро на шега.съдия можем да осигурим за сериозно съдийстване,но трябва да имаме поне 300 елитни птици.тази изложба е при изключително добри условия и е много посещавана от широката публика.За съжаление тази година има отлив откъм участници-участвахме само трима- около 70 птици.Ако успеем да вербуваме достатъчно помагачи за общата работа като нищо ще стане великолепна изложба с разщирено участие.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

Мнениеот sandan » Нед Ное 01, 2009 11:36 pm

Изображение

Може ли някой от Пълдин хоби да каже породата на този канар ?
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот todpetrov » Пон Ное 02, 2009 9:07 pm

Емо по какво се различава този канар от ахат червена мозайка , който предполагам , че е мъжки !
todpetrov
потребител
потребител
 
Мнения: 502
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:26 am
Местоположение: Добрич

Мнениеот sandan » Пон Ное 02, 2009 9:25 pm

todpetrov написа:Емо по какво се различава този канар от ахат червена мозайка , който предполагам , че е мъжки !


Точно такава е породата му.Браво на теб ,хем не гледаш цветни канари ,за разлика от оценяващите от Пълдин хоби му позна породата :shock:
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот петър » Пон Ное 02, 2009 11:32 pm

момчета,хобито трябва да ни обединява,а не обратното.Пиша в множествено число защото едва ли Сандан е правил лично снимките.Какво ви бръкнаха в здравето тези дипломи не ми е ясно.Никой от нас не се натиска да съдийства и да се прави на велик-казах ви,че тази изложба не е имала за цел да окачествява птиците.Изкарахме птици да покажем,че съществуваме и всеки може да ни потърси за контакти,хората видяха красотата и многообразието на домашните любимци,а специалистите по снимките ако отделят повече време да си гледат птиците ще израстнат повече в хобито.
Тази изложба завърши с продажба на всички птици на клиенти от Гърция,а ние си направихме семинар на тема-меланинови канарчета-некласически меланини.Като ми остане време да намеря адрес на който да кача презентацията щи ви дам линк да я прочетете и вие.Нашият клуб е може би най-големия в България и скоро ще направим секция към него специално за цветни канарчета.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

ЗОО РЕВЮ Пловдив 31.10.08/02.11.08

Мнениеот иван росинов » Пон Ное 02, 2009 11:54 pm

Може ли някой от Пълдин хоби да каже породата на този канар ?

Тука май има накаква закачка!

Когато отворите секцията за цветни канари,дайте кординати и датите на слирките на клуба,с удоволствие ще се присъединя ако набирате нови членове!
иван росинов
потребител
потребител
 
Мнения: 148
Регистриран на: Чет Дек 25, 2008 4:18 pm

Мнениеот sandan » Вто Ное 03, 2009 12:36 am

Петър ,защо всички канаровъди настръхват щом стане въпрос за критика ?
Сандо веднага кипна като написах че съдията не е сигурен за Пазарджик и много се разсърдиха , а сега дали ще напише какво стана с немския съдия ,недайси боже да се извини.

Теб те познавам тук от форума (седяли сме на една маса в Асеновград но после разбрах че си бил ти :( ще се радвах да се запознаем) и по това което пишеш разбирам ,че сериозно се занимаваш с хобито за което те уважавам :drinks: .
Помолих приятели да снимат птиците на изложението ,защото ми е малко далечко да дойда ,знаейки че канарите са малка част от изложението ,но все пак ми е интересно .
Като видях снимките ми направи впечатление че има наградени птици със сгрешени породи и неправилно написани имена.Кажи честно не е ли срамно членове на клуб за канари да не си напишат правилно породите на птиците ?
Ето ти пример за объркана порода и неправилно написана :

Изображение

това е ахат червена мозайка а на дипломата пише :
Изображение

следващата птица е черен опал червена мозайка

Изображение

а на дипломата е изписана неправилно като :

Изображение


Качеството на птицата няма да коментирам ,защото както каза не е имало съдия ,но ще се съгласиш че оцветяването малко куца.

А за да не кажеш че се заяждам ето една птица която на мен ми хареса.
Изображение

Критикувам ви , защото с малко по-добра организация това може да се поправи а нивото на което организираме нещата си го определяме ние хобистите.За семинара който сте организирали какво лошо да кажа ,като това е много хубаво и трябва да стане традиция по нашите изложения.
Ако съм ви обидил с нещо неоснователно съм готов да се извиня.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

ЗОО РЕВЮ Пловдив 31.10.08/02.11.08

Мнениеот иван росинов » Вто Ное 03, 2009 12:49 am

Голямо объркване е имало,найстина!Да не кажа резил!! Петър,в форума в поста ти за''представяне''също си объркал птицата,даже си помислих че от там тръгва закачката!!
иван росинов
потребител
потребител
 
Мнения: 148
Регистриран на: Чет Дек 25, 2008 4:18 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта