Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Здравейте от "Кючук Париж"

Здравейте от "Кючук Париж"

Мнениеот Trimona » Пон Яну 24, 2011 10:38 pm

Здравейте любители канарджии и коспакчии, казвам се Илия и съм от Пловдив,"Кючук Париж", на 43 г. и съм пораснал с дивите песнопойци, по наследство. От преди да се родя до момента, в къщи са се гледали диви пойни птици, но преди четири години мой съсед бай Димитър Узунов, ми подари последният си канар и дерча на това пиле, което беше учено от див славей ме плени. Миналата седмица мой братовчед ми подари едно от неговите пилета и сега пак съм радостен. Радвам се, че има такъв форум за да можем да обменяме мнения и да се учим от по-рутинираните канарджии. Да сте живи и здрави, както Вие и семействата Ви, така и пернатите Ви любимци ! :drinks:
Trimona
потребител
потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 10:27 am
Местоположение: Кючук Париж

Мнениеот nikki_76 » Вто Яну 25, 2011 5:33 pm

Здравей колега,желая ти успех в любимото хоби много здраве на теб и всички около теб.
Аватар
nikki_76
потребител
потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 10:42 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот avligata_76 » Вто Яну 25, 2011 8:46 pm

Здравей,желая ти успех.Ако наистина си от Кючука можеш да заповядаш всеки понеделник от 19.00ч. в ресторант Алиби.Там се сьбираме 10-15 канаровьди и любители на хобито.
Аватар
avligata_76
потребител
потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 7:18 pm

Re: Здравейте от "Кючук Париж"

Мнениеот Trimona » Пет Мар 11, 2011 4:26 pm

Чувствам се поканен и ще дойда, сигурен съм, че ще видя доста познати хора между Вас ! Притеснява ме само, че с канарите още съм на "Вие" , а пък с развъждането им съм на "въпреки" ! Има кой да ме въведе в този занаят, ама хобитата ще ми стана много /старите мотори и риболов/ и жената ще ме строи, не е македонка, ама е македонска снаха от 17 г. и като тури ръцете на кръста........... ! Хайде със здраве !
Trimona
потребител
потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 10:27 am
Местоположение: Кючук Париж


Назад към Представяне

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron