Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канар на Александър

Re: Канар на Александър

Мнениеот slona67 » Чет Яну 12, 2012 10:51 am

Продадоха ми едни пилета ама то голямо 4афкане голямо нещо

Предполагам ,че не си се набутал много за тях!?Всъщност това не е много важно,аз също съм почнал с не скъпи канари.Може птиците да не са обучавани правилно и т.н.В случая е по -важно да можеш да прецениш,както лошите така и положителните качества на птиците!Да сложиш нещата на кантар и да решиш ,дали да работиш или не с тези канари!Ако нямаш опита за тази преценка,нека го направи човек(или хора),който могат.Виждам, че си се насочил правилно, отностно отделните помещения за обучение.Ако имаш възможност ,качи клип на канарите ,без да ти пука, че някой ще ги оплюе!Пожелавам ти успех! :drinks:
Аватар
slona67
потребител
потребител
 
Мнения: 429
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 7:07 pm
Местоположение: Някъде в гр.София

Re: Канар на Александър

Мнениеот todoresko77 » Чет Яну 12, 2012 7:30 pm

О много сам бос с тея клипове и ка4вания най ве4е.Който и да ги 4уе ще каже да хварлям и на ново :( Но на пролет 6те сам си с тях пак квото сабя покаже.6те се ма4а някой да ми ообясни какав е реда за действия и т.н. Дадоха ми записи по стандарт Орфей1 и 2
todoresko77
потребител
потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 7:10 pm

Предишна

Назад към Представяне

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта