Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Това са част от моето стопанство

Това са част от моето стопанство

Мнениеот Марков » Нед Яну 29, 2012 3:40 pm

Ето и малко снимки
Изображение
Изображение
Изображение
Марков
потребител
потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 3:23 pm

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот stoianov » Нед Яну 29, 2012 7:14 pm

:| :| :|
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот zlatistij » Нед Яну 29, 2012 7:54 pm

:| :| :|
Аватар
zlatistij
потребител
потребител
 
Мнения: 209
Регистриран на: Нед Фев 07, 2010 10:06 am
Местоположение: несебър

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот miv.1959 » Пон Яну 30, 2012 11:36 am

Браво на канаровъда, браво на птиците. :| От къде си ?
miv.1959
потребител
потребител
 
Мнения: 96
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 9:17 pm
Местоположение: Montana

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот Марков » Сря Фев 01, 2012 3:38 pm

Друга част от моето стопанство
Изображение
Изображение
Изображение
Марков
потребител
потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 3:23 pm

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот refab » Сря Фев 01, 2012 10:19 pm

Малките клетки само за периода на певческо обучение ли ги използваш?... Надявам се, че не ги държиш постоянно в тях!

"Чл. 7. (1) Забранява се проявата на жестокост към животните.

(2) За жестокост се смятат:


9. ...................ограничаване на свободното им движение, които им причиняват болка, страдание, увреждане или стрес;"


Птици, държани в прекалено малки пространства страдат. Минималната дължина на клетката, гарантираща конфорт е равна на дължината между краищата на разперените крила, умножена по пет.
Аватар
refab
потребител
потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 11:48 am
Местоположение: София

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот Марков » Сря Фев 01, 2012 11:05 pm

Това са снимки направени след конкурса на другия ден Птиците ми живеят във волиери 4x3x3 метра Ти който ме питаш имаш ли въобще канари и колко са ти големи волиерите Ти много си чел но изпрати снимки на твойте канари и волиери Ако волиерите са ти по големи от моите и птиците са ти с по високи оценки и повече от моите но не закупени от чужбина аз ще ти подаря всичките си канари За твоя справка работя с 55 женски
Марков
потребител
потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 3:23 pm

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот refab » Сря Фев 01, 2012 11:20 pm

Марков написа:Това са снимки направени след конкурса на другия ден Птиците ми живеят във волиери 4x3x3 метра Ти който ме питаш имаш ли въобще канари и колко са ти големи волиерите Ти много си чел но изпрати снимки на твойте канари и волиери Ако волиерите са ти по големи от моите и птиците са ти с по високи оценки и повече от моите но не закупени от чужбина аз ще ти подаря всичките си канари За твоя справка работя с 55 женски


Най-малките ми клетки за постоянен престой са дълги 41 см. Това, за съжаление, е недостатъчно. :oops: Имам и три клетки по 60 см. дължина. Предполагам знаеш, че има немалко хора, които си държат мъжките канарчета целогодишно в малки клетки за певчески конкурси. Браво, че не си един от тях!
Имаш ли харц ролери?... Питам просто - за да знам...
Аватар
refab
потребител
потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 11:48 am
Местоположение: София

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот Марков » Чет Фев 02, 2012 1:05 pm

refab написа:
Марков написа:Това са снимки направени след конкурса на другия ден Птиците ми живеят във волиери 4x3x3 метра Ти който ме питаш имаш ли въобще канари и колко са ти големи волиерите Ти много си чел но изпрати снимки на твойте канари и волиери Ако волиерите са ти по големи от моите и птиците са ти с по високи оценки и повече от моите но не закупени от чужбина аз ще ти подаря всичките си канари За твоя справка работя с 55 женски


Най-малките ми клетки за постоянен престой са дълги 41 см. Това, за съжаление, е недостатъчно. :oops: Имам и три клетки по 60 см. дължина. Предполагам знаеш, че има немалко хора, които си държат мъжките канарчета целогодишно в малки клетки за певчески конкурси. Браво, че не си един от тях!
Имаш ли харц ролери?... Питам просто - за да знам...

Хобито ми е малиноа ватерслагер Съжалявам че така ти отговорих но много колеги не желаят да контактуваме и да споделяме опита знанията си а обичат да поучават Явно случая не е такъв Още веднъж извинявай Марков
Марков
потребител
потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 3:23 pm

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот refab » Чет Фев 02, 2012 2:01 pm

Марков написа:...................... извинявай Марков


Няма за какво! Поздрав! :D
Аватар
refab
потребител
потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 11:48 am
Местоположение: София

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот paboev » Чет Фев 02, 2012 3:20 pm

Хобито ми е малиноа ватерслагер Съжалявам че така ти отговорих но много колеги не желаят да контактуваме и да споделяме опита знанията си а обичат да поучават Явно случая не е такъв Още веднъж извинявай Марков[/quote]
Ас пък не съм от тези колеги който не контактуват а колкото до споделянето :cool: всеки си бачкал луд за себеси важното е да сме на ясно с песента щото на много хора им е чужда тази материя :drinks:
Аватар
paboev
потребител
потребител
 
Мнения: 179
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 7:14 pm

Re: Това са част от моето стопанство

Мнениеот doctora » Чет Фев 02, 2012 8:57 pm

В едно "стопанство", най важни са купите и птици с яки точки.....всичко останало е "измама"..... :wink:
Малиноа-bellen-винаги "L" и никога"R" ; belrol-винаги "R" и никога "L"; fluitrol-едва доловимо "R" и никога "L" ;tjokken-удари с пръст по стара порта;tjokkenrol-същото но по бързо и едва доловимо "R"
doctora
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:33 am
Местоположение: St.Zagora

Следваща

Назад към Представяне

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта