Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Моите сладки пиленца

Моите сладки пиленца

Мнениеот KORELA pilcho » Нед Мар 25, 2012 5:47 pm

Здравейте,ПРИЯТЕЛИ
искам с няколко думи да Ви опиша моите сладки пиленца.А именно Корелата ми КОКО и Вълнистите ПОЛИ И КОКИ ,КОКО е страхотно папагалче глезено и много гальовно може по цял ден да стои при нас/върху нас/.Любимите му занимания са да чупи нещо независимо какво.В момента разплита една кошничка и на всяка клечка която извади се обръща да види дали гледам към него.Той живее в мини волиера която съм направил аз обожава я чувства се като царче в нея, няма никакъв страх към нас за което се радвам абсолютно много.Сега за мъниците малко.КОКИ е Мъжкото бебе а ПОЛИ Женското,казвам бебета защото са мънички на4-5 месеца КОКИ още от магазина си беше кротичък ПОЛИ беше много страхлива , но сега и тя е глезла постоянно се карат за нещо , но не могат един без друг само да съмне и ела да видиш какво става .КОКО се храни с микс за средни папагали,плодове,зеленчуци и много клонки от ябълка и липа с по-вече пъпки по тях , КОКИ и ПОЛИ с микс за малки папагали и същите работи като на КОКО .
KORELA pilcho
потребител
потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 25, 2012 5:28 pm

Назад към Представяне

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта