Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Потребители на форума

Re: Потребители на форума

Мнениеот Mira_Petrova » Нед Фев 12, 2012 6:31 pm

Аз съм Мира Петрова Захаринова, на 15 години от Своге съм. Професията ми е ученичка :lol: Занимавам се с пернати животинки (всякакви). В момента имам 1 мъжко Канарче безпородно жълто, 4 Зеброви Амадини (Финки) от които днес имам яйце (2 чифта са), 4 Копринки 1 петле 2 кокошлета и едно с неопределен пол от това лято люпено, 3 Серами 1 петле и 2 кокошлета, 3 Джинки пак 1 петле и 2 кокошлета. През свободното си време се занимавам със Дърворезба, Гоблени, Стихотворения, Любуване и снимка на птиците ми, и висене във Facebook :lol: :lol: :lol:



Поздрави: Мира :drinks:
Mira_Petrova
потребител
потребител
 
Мнения: 159
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 1:32 pm
Местоположение: Своге

Re: Потребители на форума

Мнениеот angel_72 » Нед Фев 12, 2012 9:57 pm

Здравейте ,казвам се Ангел Георгиев от град Перущица ,любител съм на декоративни кокошки и канарчета .Нямам почти никакъв опит с канарчетата , започнах да се уча от май 2011.От колегите в този форум ,за което и благодаря за съветите и търпението им към мен.
angel_72
потребител
потребител
 
Мнения: 276
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 5:12 pm
Местоположение: Перущица

Re: Потребители на форума

Мнениеот ves.72 » Пет Мар 23, 2012 8:35 pm

здравейте и от мен казвам се Веселин Якимов и съм от Велинград.От както се помня винаги съм имал някакви животинки =от скоро се запалих по едрите породи кокошки и в момента имам =трио черен орпинктон =коломбийски брами и джинки = също имам и венецоелска амазона = снимки не съм качил
=за момента още не съм се научил да качвам снимки поне за сега На всички любители на пернатите без значение от големината им Пожелавам Успешен Сезон
Аватар
ves.72
потребител
потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Мар 18, 2012 6:29 pm
Местоположение: велинград

Предишна

Назад към Представяне

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта