Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Бизнес от природата

Мнениеот nightingale » Вто Мар 02, 2010 11:03 pm

матрицата.... Няма да седна да споря,но ще ти кажа ,че точно и само Африка е ''ходът'' на бизнеса а инкубацията на птичият грип е по къс от колкото периода на транспорт при една астрилда. Не ме занимавай с глупости защото движението на този вирус е не само с доказана обратна посока но и слънчевото греене не би позволило на каквато и да е било африканска пандемия. Ти вярваш на твоя бог- аз на моя :wink: :drinks:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Вто Мар 02, 2010 11:15 pm

nightingale написа:матрицата.... Няма да седна да споря,но ще ти кажа ,че точно и само Африка е ''ходът'' на бизнеса а инкубацията на птичият грип е по къс от колкото периода на транспорт при една астрилда. Не ме занимавай с глупости защото движението на този вирус е не само с доказана обратна посока но и слънчевото греене не би позволило на каквато и да е било африканска пандемия. Ти вярваш на твоя бог- аз на моя :wink: :drinks:

Никой не е казал , че болестите идват само от там или пък само от там ! Дивите птици разнасят сами достатъчно зарази ! Факт е , че ако отида до Малайзия на екскурзия не мога да се прибера с 10 кокоши яйца . . . пък да не говорим за жива птица . . .

И на летището ти изземват всичко , което е от или със животински съставки . . .
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Сря Мар 03, 2010 12:01 am

Paulina написа:
nightingale написа:матрицата.... Няма да седна да споря,но ще ти кажа ,че точно и само Африка е ''ходът'' на бизнеса а инкубацията на птичият грип е по къс от колкото периода на транспорт при една астрилда. Не ме занимавай с глупости защото движението на този вирус е не само с доказана обратна посока но и слънчевото греене не би позволило на каквато и да е било африканска пандемия. Ти вярваш на твоя бог- аз на моя :wink: :drinks:

Никой не е казал , че болестите идват само от там или пък само от там ! Дивите птици разнасят сами достатъчно зарази ! Факт е , че ако отида до Малайзия на екскурзия не мога да се прибера с 10 кокоши яйца . . . пък да не говорим за жива птица . . .

И на летището ти изземват всичко , което е от или със животински съставки . . .
Tи май въобще обърка щатовете. Кой говори за Малайзия ? Говоря за бизнес, който се осъществява от Европейски държави,които имат територии в Африка (под своя юрисдикция.) Всъщност , когато ти обеснявам нещо ,изпитвам голяма умора (умствнена и физическа) така че дай да не се измаряме излишно че и без това идва пролетната такава. :wink:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Ivkonnii » Нед Апр 11, 2010 9:41 pm

Тоя се има за много велик, не ми е ясно на какво отгоре? Има се за голямата работа. Ти може да изпитваш умора, когато обясняваш на този или на онзи, а ние като четем не можем да разберем нищо от обясненията ти. До като прочетем до края мисълта ти се обърква ме напълно! :D :D :D :D :D :D
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Мнениеот nightingale » Нед Апр 11, 2010 10:11 pm

Ivkonnii написа:Тоя се има за много велик, не ми е ясно на какво отгоре? Има се за голямата работа. Ти може да изпитваш умора, когато обясняваш на този или на онзи, а ние като четем не можем да разберем нищо от обясненията ти. До като прочетем до края мисълта ти се обърква ме напълно! :D :D :D :D :D :D
Ами никой не те кара да четеш. За такива, които лесно се объркват си има комикси.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Ivkonnii » Нед Апр 11, 2010 10:43 pm

Ами първо обърни внимание на правописа си, за да могат да те разбират околните. Аз се чудя чичо как си се научил да работиш на компютър. Сложно е за теб! :D
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Мнениеот nightingale » Нед Апр 11, 2010 10:56 pm

Ivkonnii написа:Ами първо обърни внимание на правописа си, за да могат да те разбират околните. Аз се чудя чичо как си се научил да работиш на компютър. Сложно е за теб! :D
За разлика от твоя случай в който всичко е толкова просто. Като различните видове кокошки. :wink: Виж приятелю намазвай си ските и се спускай. Не ми е до тебе.

Админ: Последно предупреждение
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Ivkonnii » Нед Апр 11, 2010 10:58 pm

Пък ти си вземай юрганчето и отивай да спиш ЧИЧКА! ЕГН-ТО ОКАЗВА ВЛИЯНИЕ!

Админ: Бан за три дни за явни нападки към потребител
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Мнениеот g.ganev » Съб Май 08, 2010 4:38 pm

Изображение
Аватар
g.ganev
потребител
потребител
 
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Яну 24, 2009 12:03 pm
Местоположение: stara zagora

Предишна

Назад към Интересни места в мрежата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта