Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Birds Evolution Pro полезен софтуер за хора развъждащи птици

Birds Evolution Pro полезен софтуер за хора развъждащи птици

Мнениеот fridolina » Пет Юни 06, 2008 10:11 pm

shikata написа:
Birds Evolution Pro е мощен софтуер, който всеки развъдчик би трябвало да притежава. Вие може да отглеждате малки и средни видове папагали, едри папагали, амадини, канарчета: софтуерът може да работи с всички видове птици. Каква е целта на софтуера? Лесно е за разбиране: всеки развъдчик би трябвало да води записки за птиците си, чифтовете и излюпените малки. Birds Evolution Pro прави точно това. Разбира се, може и много повече. В програмата са включени 18 цялостни папки за управлението на птиците Ви: видове, птици, чифтове, люпила, яйца, ръчно хранени птици, лечения, произход, краткотрайни продукти, събития, галерия, резултати от изложби, клетки и мн.др. Посетете сайта и открийте сами възможностите на Birds Evolution Pro.
За любители програмата е безплатна !

Birds Evolution Pro


Тук можете да пишете коментари относно програмата както и да зададете въпроси.
На които мога ще отговарям с удоволствие. :)


todpetrov написа:Аз преди доста време бях попаднал на тази програма даже я имам на компа но немога да я разгадая да си призная :(


shikata написа:Да ти кажа и на мен ми беше трудна в началото но като си поиграх повече с нея ми се поизясни.Ако имаш конкретни въпроси бих могъл да ти отговоря, но лошото е че при свободната версия имаш възможност да вкараш само десет птици годишно, което предполагам не устройва повечето от нас :).
Аватар
fridolina
админ
админ
 
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 11:54 pm
Местоположение: Варна

Re: Birds Evolution Pro полезен софтуер за хора развъждащи п

Мнениеот Dr. Velev » Чет Юни 11, 2009 10:21 pm

fridolina написа:
shikata написа:
Birds Evolution Pro е мощен софтуер, който всеки развъдчик би трябвало да притежава. Вие може да отглеждате малки и средни видове папагали, едри папагали, амадини, канарчета: софтуерът може да работи с всички видове птици. Каква е целта на софтуера? Лесно е за разбиране: всеки развъдчик би трябвало да води записки за птиците си, чифтовете и излюпените малки. Birds Evolution Pro прави точно това. Разбира се, може и много повече. В програмата са включени 18 цялостни папки за управлението на птиците Ви: видове, птици, чифтове, люпила, яйца, ръчно хранени птици, лечения, произход, краткотрайни продукти, събития, галерия, резултати от изложби, клетки и мн.др. Посетете сайта и открийте сами възможностите на Birds Evolution Pro.
За любители програмата е безплатна !

Birds Evolution Pro

Таз година работя с нея и съм по- доволен от Зооизи


Тук можете да пишете коментари относно програмата както и да зададете въпроси.
На които мога ще отговарям с удоволствие. :)


todpetrov написа:Аз преди доста време бях попаднал на тази програма даже я имам на компа но немога да я разгадая да си призная :(


shikata написа:Да ти кажа и на мен ми беше трудна в началото но като си поиграх повече с нея ми се поизясни.Ако имаш конкретни въпроси бих могъл да ти отговоря, но лошото е че при свободната версия имаш възможност да вкараш само десет птици годишно, което предполагам не устройва повечето от нас :).
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Чет Юни 11, 2009 10:24 pm

Тази година работя с тази програма и съм много по- доволен от колкото с Зооизи . Има много хитрини , които ти правят интересен живота , особенно преди пускане на птиците лСега съм малко затруднен ,защото извадих доста птици и трябва да ги нанасям , нещо което не направих веднага , от суеверие .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот shikata » Чет Юни 11, 2009 11:47 pm

Това със суеверието ми е много познато :D .В момента и аз нищо не нанасям в нея, чак като ми свърши сезона.Че миналата година тъкмо внеса нещо и стане фал при птиците
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот Sasha-vet » Сря Яну 13, 2010 1:21 am

Да използвам и аз съм повече от доволни birdevolutonpro що така отгледани kanarinca папагали домашни птици, гълъби, фазани Вяра и ако всички документи, които е трудно да се умре в противен случай съм от Сърбия, така че първо е имал проблеми с превода на Ал сега няма проблем PS Аз говорех със софтуера администратор birdevolutonpro да превежда и на сръбски език и каза, че в скоро време да се направи .....
Sasha-vet
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Яну 13, 2010 1:13 am

Мнениеот д-р Иван Кючуков » Вто Яну 19, 2010 2:16 pm

Има ли версия на български език?
д-р Иван Кючуков
потребител
потребител
 
Мнения: 860
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 6:34 pm

Мнениеот shikata » Вто Яну 19, 2010 3:11 pm

guld написа:Има ли версия на български език?


Вече има (мое производство :oops:, направих каквото ми е по силите ).Но в последната версия не е качено последните промени и неточности в превода на български.Предполагам в следващата ще е оправено.Инсталацията е на английски после сменяш езика.А иначе като за проба става :cool:
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот д-р Иван Кючуков » Вто Яну 19, 2010 3:19 pm

shikata написа:
guld написа:Има ли версия на български език?


Вече има (мое производство :oops:, направих каквото ми е по силите ).Но в последната версия не е качено последните промени и неточности в превода на български.Предполагам в следващата ще е оправено.Инсталацията е на английски после сменяш езика.А иначе като за проба става :cool:

Благодаря!
Какво трябва да направя,за да се сдобия с този софтуер?
д-р Иван Кючуков
потребител
потребител
 
Мнения: 860
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 6:34 pm

Мнениеот shikata » Вто Яну 19, 2010 3:35 pm

Това им е страницата http://www.bird4life.com/birdsevolutionpro/.Там ще се ориентираш.И тя е преведена от мен, така че ако има изписана някоя глупост пак е моя вината :D .Дават в началото безплатна пробна версия която има ограничение в броя на птиците които можеш да вкараш, за да можеш да разгледаш функциите и
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот д-р Иван Кючуков » Вто Яну 19, 2010 3:38 pm

shikata написа:Това им е страницата http://www.bird4life.com/birdsevolutionpro/.Там ще се ориентираш.И тя е преведена от мен, така че ако има изписана някоя глупост пак е моя вината :D .Дават в началото безплатна пробна версия която има ограничение в броя на птиците които можеш да вкараш, за да можеш да разгледаш функциите и

Ок, ще се поровя.Благодаря още веднъж!
д-р Иван Кючуков
потребител
потребител
 
Мнения: 860
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 6:34 pm

Мнениеот Dr. Velev » Чет Яну 21, 2010 2:53 am

shikata написа:Това им е страницата http://www.bird4life.com/birdsevolutionpro/.Там ще се ориентираш.И тя е преведена от мен, така че ако има изписана някоя глупост пак е моя вината :D .Дават в началото безплатна пробна версия която има ограничение в броя на птиците които можеш да вкараш, за да можеш да разгледаш функциите и

Справил си се отлично :D Поздравления и благодарности . Миналата година работих с по- старата версия , :| но новата е далеч по-добра .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот д-р Иван Кючуков » Чет Яну 21, 2010 2:56 am

А аз не мога да се оправя с пустият му английски.
д-р Иван Кючуков
потребител
потребител
 
Мнения: 860
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 6:34 pm

Следваща

Назад към Интересни места в мрежата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron