Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Какаду-то Оскар

Какаду-то Оскар

Мнениеот Paulina » Съб Юли 18, 2009 1:43 am

Да плаче ли човек или да се смее ???

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kvZbGUNU_s8&feature=related[/youtube]
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Съб Юли 18, 2009 10:41 pm

Ами на мен лично ми се иска да се посмея. Няма как да стане защото имам един приятел който имаше жако със същият проблем. Папагалът си скубеше всичката перушина,като оставяше едно червено перо от опашката си.МинаХА нАЙ малко 6-7 години докато не го одучи.Проблема на това какаду е ,същия че даже и на задника няма перо.Тези от качулката са ясни защо са там.....С две думи може да се посмее човек но може и да поплаче.
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Нед Юли 19, 2009 3:39 am

Като го гледам такъв ми се приисква да му оплета едно пуловерче . . .
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот kremi » Пет Юли 24, 2009 8:54 pm

горкото пиле е болно от някаква много рядка болест по птиците не се е проскубал няма да му поникнат перца за съжаление ще изглежда така докато е жив
kremi
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:08 pm
Местоположение: Burgas

Мнениеот nightingale » Пет Юли 24, 2009 9:49 pm

Oтново имаме грешен отговор :wink: .Какадуто самичко се е оскубало.Това е факт. Освен ако тази''рядка болест'' засяга единствено местата където то може да се стигне с човка,като пощадява недостъпните.( тилът например) :wink: .А докога ще изгежда така? Само господ знае.Като за начало може да се започне с цялостно сменяне на условията на живот. Местоположение на кафеза(стойката) ,стопанинът, видът зърнена смеска, цветът на пръстенът,на тавана , на килима и т.н.т.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Dr. Velev » Съб Юли 25, 2009 11:48 pm

Това е заболяване и в най общ смисъл може да бъде назовано НЕВРОДЕРМИТ . Лечение има . В етиологията на заболяването се вклюват и екзогенни психодразнители . Имам доста пациенти с този проблем и мога да кажа ,че се справяме успешно .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia


Назад към Интересни места в мрежата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта