Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Мъжът ми носи дамски превръзки

Тук можете да пишете за всичко, не свързано с птиците.

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот nightingale » Пет Фев 21, 2014 10:42 pm

И аз ти благодаря, че първият ти въпрос във форумът бе толкова трогателен.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот rookie_gyn » Съб Фев 22, 2014 1:22 am

Не знам каква беше идеята на темата - шега или истина, но искрено и се радвах.
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот Paulina » Съб Фев 22, 2014 12:33 pm

" ... Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна.
Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи.
Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото, осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1.
Излязох от нас, вървя и виждам, че цялото ми старание има ефект.
Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение:

- Какво си облякъл бе, Трифоне ??? ..."
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот stoianov » Съб Фев 22, 2014 7:24 pm

rumi.rrr написа:Това, което ще кажа ще го сметнете за откамено, но трябваше да го споделя. Моят мъж носи дамски превръзки. Неговото оправдание е, че след, като се е изпикал капка оцапвала гащите му. Ако иска да ги носи това си е негова работа. Но как мога даго накарам да почне да купува превръзки, защото ми взема от опаковката.


Искам и аз да си призная нещо- и аз използвам дамски превързки... с крилца............за гнездата на гълъбите зимно време. :D
Даже имам "любими", ходя си ги купувам сам и съм наясно, дневни,нощни, 5-6 "капки" и т.н.Последния път две баби много странно ме гледаха в магазина.....
Обаче ми вършат страхотна работа, по две в гнездо и малките са сухи зимно време. :wink:
Преди години като ученици се шегувахме със закона на Ом.Нашия вариант беше- Колкото и да го тръскаш, последната капка все е в гащите... :lol:

Сега сериозно по темата.Като човек завършил психология /не психолог, щото мразя такива хора/ мога да дам съвет на rumi.rrr.Има такива случаи описани в психологията.Проблема е по сериозен отколкото си мислиш и ще се задълбочава.Не се опитвай да го промениш, почти е невъзможно, или поне докато не почне да ти носи бельото....
Имаш два варианта, приемаш го и пр. минаваш на тампони/както те посъветваха колегите/ или сменяш мъжа......съвсем сериозно....
Или почваш да ги криеш или нещо друго измисли, ако остане първия вариант.Не е чак толкова срамно, един мъж да купува дамски превръзки...Или е? :think:
Проблема е ако стои пред рафта и си мисли "Тия не ми харесаха предния път, трябва да ги сменя"..........
:drinks:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот TK3C-74 » Съб Фев 22, 2014 7:32 pm

виж сега, попитай майка му как се е справяла с този проблем. или пък точно майка му е проблема за използването на превръзки. :think: :D
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот rumi.rrr » Съб Фев 22, 2014 7:48 pm

stoianov написа:
rumi.rrr написа:Това, което ще кажа ще го сметнете за откамено, но трябваше да го споделя. Моят мъж носи дамски превръзки. Неговото оправдание е, че след, като се е изпикал капка оцапвала гащите му. Ако иска да ги носи това си е негова работа. Но как мога даго накарам да почне да купува превръзки, защото ми взема от опаковката.


Искам и аз да си призная нещо- и аз използвам дамски превързки... с крилца............за гнездата на гълъбите зимно време. :D
Даже имам "любими", ходя си ги купувам сам и съм наясно, дневни,нощни, 5-6 "капки" и т.н.Последния път две баби много странно ме гледаха в магазина.....
Обаче ми вършат страхотна работа, по две в гнездо и малките са сухи зимно време. :wink:
Преди години като ученици се шегувахме със закона на Ом.Нашия вариант беше- Колкото и да го тръскаш, последната капка все е в гащите... :lol:

Сега сериозно по темата.Като човек завършил психология /не психолог, щото мразя такива хора/ мога да дам съвет на rumi.rrr.Има такива случаи описани в психологията.Проблема е по сериозен отколкото си мислиш и ще се задълбочава.Не се опитвай да го промениш, почти е невъзможно, или поне докато не почне да ти носи бельото....
Имаш два варианта, приемаш го и пр. минаваш на тампони/както те посъветваха колегите/ или сменяш мъжа......съвсем сериозно....
Или почваш да ги криеш или нещо друго измисли, ако остане първия вариант.Не е чак толкова срамно, един мъж да купува дамски превръзки...Или е? :think:
Проблема е ако стои пред рафта и си мисли "Тия не ми харесаха предния път, трябва да ги сменя"..........
:drinks:


Очевидно всеки може да намери някакво приложение на дамските превръзки.
Няма, как да го заража, защото го обичам. Винаги съм му била вярна и той е бил верен на мен. Ще мина на тампони.
То се е видяло, че няма смисъл да го променям.
Казваш, че може да почне да ми носи бельото може би ако това се случи ще му искам пари да му купя за него такова бельо.
Шипоко скроена съм, но необичам да ми пипат вещите.
rumi.rrr
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 20, 2014 10:19 am

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот stoianov » Съб Фев 22, 2014 8:13 pm

rumi.rrr написа:Очевидно всеки може да намери някакво приложение на дамските превръзки.
Няма, как да го заража, защото го обичам. Винаги съм му била вярна и той е бил верен на мен. Ще мина на тампони.
То се е видяло, че няма смисъл да го променям.
Казваш, че може да почне да ми носи бельото може би ако това се случи ще му искам пари да му купя за него такова бельо.
Шипоко скроена съм, но необичам да ми пипат вещите.


Жена-мечта! :|
Напълно вероятно е да започне да ти носи бельото/ако вече не е почнал, без да знаеш/.
Проблема е че за такива хора, бельото трябва да е използвано и принадлежаща на други хора, а не ново.
Все пак, надявам се да греша....

Сексуалният фетишизъм е сексуално възбуждане и влечение към предмети или физически обекти, собственост на определени хора (чанти, обувки, чорапи, бельо и др.). Обектът или ситуацията на това влечение се нарича фетиш, и съответно, този който изпитва това желание - фетишист. Удовлетворяването на сексуалното влечение често се постига чрез мастурбация посредством или с помощта на предмета-фетиш. Сексуалният фетиш може да се смята за елемент, продължаващ романтичната/сексуалната връзка, когато е "придобит по обикновените начини (с други думи, когато партньорът носи определено облекло)", но когато за да се сдобие с тези предмети, фетишистът често ги краде от собственика им, това може да говори по-скоро за психическо разстройство.
Фетишизмът е описан за първи път от Зигмунд Фройд.....
Често срещани фетиши са чорапи, обувки, ръкавици, перуки, пиърсинг, бельо, инфантилен фетишизъм или други облекла, направени от специфични материали като гума, кожа, латекс, найлон. Също често срещан е трансвестният фетишизъм, при който фетиш е обличането в дрехи на другия пол. Някои материали за дрехи са фетиш за малки групи от хора вероятно, защото материалът стои като „втора кожа“, която въздейства като фетишистки заместител на собствената кожа на този, който ги носи. Най-често срещаните форми на това са фетишизмът към латекс (спандекс, еластан, ликра, и др.) и гума, при които материята е разтегателна и лъскава, преувеличавайки някои свойства на човешката кожа.....
Източник: от Уикипедия, свободната енциклопедия
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот shikata » Пон Фев 24, 2014 11:28 am

Ключ и утре трия темата
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Предишна

Назад към Разни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта