Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Смяна на автостъкла?

Тук можете да пишете за всичко, не свързано с птиците.

Смяна на автостъкла?

Мнениеот SisyIv » Пон Фев 15, 2016 12:30 pm

Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkingtonи се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)
SisyIv
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Фев 15, 2016 11:26 am

Re: Смяна на автостъкла?

Мнениеот koi4a » Чет Фев 18, 2016 5:02 pm

Не пишеш за кой град става въпрос. Ако си в София, мога да ти препоръчам кобра на военна рампа.
koi4a
потребител
потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Апр 28, 2015 6:41 pm

Re: Смяна на автостъкла?

Мнениеот dikata1975 » Чет Фев 18, 2016 8:30 pm

Не се хаби.Пуснато е в доста форуми .Безплатна реклама.
Аватар
dikata1975
потребител
потребител
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Май 30, 2013 9:30 am
Местоположение: гр. Ямбол

Re: Смяна на автостъкла?

Мнениеот shikata » Сря Фев 24, 2016 7:52 pm

ПО скоро си правят линкове към сайта на сервиза за по добра класация в гугъл.Премахнал съм им линка.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm


Назад към Разни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта