Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Към админите и модераторите.

Мнениеот nightingale » Пет Юни 12, 2009 7:26 pm

амадинчо написа:Ми, то няма смисъл вече да пиша в този форум каквото и да направиш, от всички страни се заяждат РАЗНИ ХОРА, пък други се забавляват.Казах ви, не съм опитен, но Паулина, кажи ми, не е ли важно да ли са брат и сестра, не е ли важно дали имат генетични заболяване.Не казвам, че в Бългрия се прави, но не е ли редно,според теб?Нямам само две птици, но карай.
Амадинчо, не беше това за теб ,а просто за ситуацията.Има смисъл да пишеш,повярвай ми.На твоите години много малко деца не могат даже да се регистрират,камо ли да подхванат темата за родственните връзки при птиците.Моля те не се обиждай
и не приемай нещата толкова лично. Още веднъж коментара беше за ситуацията а не за това което си написал.Ти какво си мислиш???.Че ние НЕ сме калпазани ли? :wink: ооо не, гршиш я виж само как се ядем в темите.Така че давай смело напред и хич да не ти е. Тук ще научиш много неща за птиците а както виждам си доста любознателен. Струва си да бъдеш тук повярвай ми . И успех.
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот амадинчо » Пет Юни 12, 2009 7:36 pm

Обещавам на всички, че повече няма и един мой пост в този форум няма да видите!
Аватар
амадинчо
потребител
потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 11:37 am

Мнениеот амадинчо » Пет Юни 12, 2009 7:39 pm

П.П Няма смисъл да се държите прилично в послдения момент добре, само заради крехката ми възраст.Да любознателен съм, но явно не ми е тук мястото.....................Поздрави
Аватар
амадинчо
потребител
потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 11:37 am

Мнениеот Paulina » Пет Юни 12, 2009 7:47 pm

амадинчо написа:П.П Няма смисъл да се държите прилично в послдения момент добре, само заради крехката ми възраст.Да любознателен съм, но явно не ми е тук мястото.....................Поздрави


Ако мислиш , че със сърдене става . . .

Ето ти нещо , за любознателността (сърдитко) :

Зеброви амадини

:cool:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот амадинчо » Пет Юни 12, 2009 7:51 pm

Този саит съм го чел доста пъти.Да ти кажа там прочетох за топчето.
Аватар
амадинчо
потребител
потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 11:37 am

Мнениеот nightingale » Пет Юни 12, 2009 7:57 pm

амадинчо написа:Обещавам на всички, че повече няма и един мой пост в този форум няма да видите!
Това с обещанията съм го минал и аз :wink:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот амадинчо » Пет Юни 12, 2009 8:00 pm

Е глей са!Не може човек да си тръгне в форума с кеф!Айде щом толкоз ме искате оставам(ама внимавайте). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
амадинчо
потребител
потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 11:37 am

Мнениеот nightingale » Пет Юни 12, 2009 8:03 pm

Искаме те разбира се.Не си и помисляй да ни оставиш.
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Пет Юни 12, 2009 8:17 pm

амадинчо написа:Е глей са!Не може човек да си тръгне в форума с кеф!Айде щом толкоз ме искате оставам(ама внимавайте). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Себи ( може ли да те наричам така ? ) ,

вече така или иначе си отворил няколко теми за амадинките , защо не продължиш там да ни разказваш как и какво става при тях ( по сплотено , на едно място ) ?
Какво става с едното яйчице ? Станаха ли повече ? :think:

Разказвай !

:cool:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот амадинчо » Пет Юни 12, 2009 8:45 pm

Както искаш ме наричай, може и Себи.Та за яйцето, станаха 4.Доколко следя дните вече са на 6 дена.Първото се появи нс 6 юни.


Извън темата:Завърших с 5,90 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
амадинчо
потребител
потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 11:37 am

Мнениеот Paulina » Пет Юни 12, 2009 9:07 pm

амадинчо написа:Както искаш ме наричай, може и Себи.Та за яйцето, станаха 4.Доколко следя дните вече са на 6 дена.Първото се появи нс 6 юни.


Извън темата:Завърших с 5,90 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



:| :| :|
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Предишна

Назад към Статии и публикации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта