Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БАДП

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

дружества и организаций

Мнениеот kvazer2 » Пет Фев 19, 2010 7:06 pm

Здравейте Др-Велев ще ти споделя следното нещо че никога не съм си крил годините само 48г съм .Смея да твърдя че съм в отлична кондиция и от 15г. сериозно се занимавам с култоризъм и че моите набори на тези години 95% немогат да направят и 5 набирания спирам дотук да не помислят колегите че се извинявам.Сега за прослувутите 55г. казах моето мнение за да се изберат хора с прозрачни мисли и да са полезни наистина да работят и да не са закоравели в отношенията си.Плюс това Др-Велев ти какво на прави за да се срещнем, а и сега в този ред на мисли аз те каня на среща в сладкарница,, ДЖАНАЯ'' 11 часа на обяд която се намира бул.МАДРИД за да се запознаем и да си уточним становищата .Сега и за Илко и Асен откакто съм секретар на това дружество постоянно ги критикувам и по точно ,,ЧИСТАЧА'' да не се бута за ръководен орган казвам му ти си на почти 65 къде си тръгнал. Тази кампания съм я подел от Пазарджик миналата година и че нямат работа в Бургас да съдийстват особено човек много зле с зрението но кой да чуе.И чак сега след този проблем ми предлагат да заема неговото място.Стига толкова че тази вечер съм на тятър,до утре :shock: УТРЕ В 11часа незабравяй :o
kvazer2
потребител
потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 9:08 pm
Местоположение: SOFIA

ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БАДП

Мнениеот Христо Чакмаков » Съб Фев 20, 2010 9:54 am

Колеги мисля,че и останалите клубове е необходимо да изразят своя позиция независимо каква е липсата на диалог е и бякство от отговорност.Преди около месец и половина имах уверението на малади членове от различни клубове желание за работа,срещи и дискусии по различни теми.Към настоящият момент част от "желаещите" отстъпиха от изявената по рано позиция.Явно влиянието на "старите к........." над тях е доста голямо и те немогат да наделеят въпреки желанието си,ще си позволя цитат по памет от един колега скогото се видяхме 1 седмица след Националният конкурс на Орфея.Той каза:"Ицо,готов съм да работя за промяна ние тук в региона сме 3 клуба и трябва да се събираме и работим заедно и не ми се иска някой да ме кара да те МРАЗЯ и да съм в конфликт с теб" край на цитата.

Колеги моят призив е да се работи и всеки да изказва мнението и позицията си без да се съобразява с чувствата на "УЧИТЕЛЯ СИ".
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Re: дружества и организаций

Мнениеот Dr. Velev » Съб Фев 20, 2010 7:40 pm

kvazer2 написа:Здравейте Др-Велев ще ти споделя следното нещо че никога не съм си крил годините само 48г съм .Смея да твърдя че съм в отлична кондиция и от 15г. сериозно се занимавам с култоризъм и че моите набори на тези години 95% немогат да направят и 5 набирания спирам дотук да не помислят колегите че се извинявам.Сега за прослувутите 55г. казах моето мнение за да се изберат хора с прозрачни мисли и да са полезни наистина да работят и да не са закоравели в отношенията си.Плюс това Др-Велев ти какво на прави за да се срещнем, а и сега в този ред на мисли аз те каня на среща в сладкарница,, ДЖАНАЯ'' 11 часа на обяд която се намира бул.МАДРИД за да се запознаем и да си уточним становищата .Сега и за Илко и Асен откакто съм секретар на това дружество постоянно ги критикувам и по точно ,,ЧИСТАЧА'' да не се бута за ръководен орган казвам му ти си на почти 65 къде си тръгнал. Тази кампания съм я подел от Пазарджик миналата година и че нямат работа в Бургас да съдийстват особено човек много зле с зрението но кой да чуе.И чак сега след този проблем ми предлагат да заема неговото място.Стига толкова че тази вечер съм на тятър,до утре :shock: УТРЕ В 11часа незабравяй :o

Съжалявам но няма да мога да дойда ,защото програмата ми е направена още преди седмица . Всяка неделя нашият клуб се събира при Тренди в 10. 00
Асен също ика среща с мен и ще дойде през седмицата в кабинета ми
Датаа и часа не са уточнени .
Постарайте се да разберете кой се крие зад псевдонимите в интернет и да не обвинявата мен и приятелите ми на пазара в Подуне -напразно .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Дружества и организаций

Мнениеот kvazer2 » Нед Фев 21, 2010 5:55 pm

Др-ВЕЛЕВ привет след като си зает,сподели ми на мен аз ще дойда незабравяй че Младост и Бистрица са близо.Колкото до псевдонимите точно това искам разбера от двама господа които съм поканил другата събота на Подуенския пазар.Между другото с Тренди бях ме на пазара и си говорих ме точно за това :cool:
kvazer2
потребител
потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 9:08 pm
Местоположение: SOFIA

Избрани на Отчетно изборно събрание на БАДП

Мнениеот Dr. Velev » Вто Мар 23, 2010 1:11 am

УС
Председател : Трендафил Трендафилов
Секретар : Д-р Борис Велев
Членове : Емил Ковачев , Тодор Диев ,Димитър Здравков
Председател на съдийска колегия : Ангел Янков
Председатл на комисия за етика и конфликти : Красимир Ненов
Членове : Всички председатели на дружества .
Техническа комиси към секретаря :
Председател : Христо Чакмаков
Членове : София , Поморие /след съгласуване с председателите на дружествата и съгласие на предложените имената ще бъдат съобщени /
_________________
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта