от sandan » Вто Окт 05, 2010 6:33 pm
Ето и разпределението на медалите :
Асен Костадинов
червен С колекция женски сребро
червен аворио В злато, сребро, бронз
червен А злато
жълт А злато, сребро
жълт аворио В злато, сребро
червен С колекция женски бронз
жълт А колекция злато най-добра липохромна птица
мюнхенер злато
файф фенси бяло злато
файф фенси жълт злато
червен С мъжки сребро
.......................................................................................................
Кирил Тасев
сивокрил червен С злато
фео дом.бял колекция злато
ахат червен аворио А злато, сребро
.......................................................................................................
Димитър Славчев
кобалт жълт С злато, сребро
червен В злато, сребро
......................................................................................................
Христо Чакмаков
черен жълт А злато
черен жълт В сребро, бронз
черен кобалт жълт А злато
......................................................................................................
Георги Камбуров
фео дом. бял сребро
фео жълт С сребро
червен С мъжки бронз
червен С женски злато
..........................................................................................................
Светла Иванова
черен червен С мъжки сребро
ахат топаз жълт С женски сребро, бронз
ахат топаз жълт С мъжки злато
ахат топаз червен С мъжки злато, бронз
ахат топаз червен С женски сребро
фео червен С мъжки най-добра меланинова птица
ахат жълт С злато
ахат червен С бронз
........................................................................................................
Петко Петков
червен С мъжки колекция злато
червен С женски колекция злато
жълт С мъжки колекция злато
жълт С женски колекция злато
червен А сребро
червен аворио А злато, сребро
черен опал червен С злато
сивокрил червен С мъжки злато
сивокрил жълт С мъжки сребро
сивокрил жълт С женски бронз
сивокрил жълт А злато
оникс дом.бял злато
черен опал жълт С сребро
черен опал жълт В злато
глостер корона Сребро, бронз
файф фенси жълт сребро
..........................................................................................................
Румен Романов
ахат червен С злато
..........................................................................................................
.Ерол Кесиджи
фео червен С сребро бронз
исабела червен С мъжки злато, сребро
исабела червен С женски сребро, бронз
сатине червен С злато, сребро
черен опал червен С злато сребро бронз
сивокрил червен С мъжки бронз
сивокрил дом. бял женски злато сребро
........................................................................................................
Утре останалите
Списъка с медалистите направих в последния момент, затова ако някой от участниците забележи някъде грешка да ми пише за да я оправя.
Последна промяна
sandan на Сря Окт 06, 2010 5:41 pm, променена общо 1 път