Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Клуб Малиноа

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

Re: Клуб Малиноа

Мнениеот Dr. Velev » Чет Ное 10, 2011 11:57 pm

"Една шепа хора с ме и е смешно делението ,което отблъсква непреднамереният любител . Твърдо съм убеден , че класиката в пеенето ще намери достойното си място в нашата страна , без да засяга другите певчески стилове . Всяка музика си има привърженици . Хората живеят в различни обществени и [url]социални[/url] слоеве , едни слушат чалга , други джаз , трети народна музика , четвърти , класика итнт. Място под слънцето има са всички ."
Ето защо усилията ми ще бъдат насочени към още една класическа порода Тимбрадо , която ще задоволи нуждите на тези които разбират от класика . Ще инвестирам средства и усилия до догодина да имаме нов клуб с класическа канарена песен . Всеки който е заинтересован на лична поща за да предотвратим негативизма и страха на ........
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Клуб Малиноа

Мнениеот Dr. Velev » Сря Ное 30, 2011 11:41 pm

За Малиноа-интриги и конкурси 2011
от doctora » Сря Ное 30, 2011 9:50 pm

Нарочно отварям нова тема, защото се касае и за двата конкурса-Ст. Загора и Поморие.
Ще започна с малка предистория за незапознатите колеги със ситуацията. Миналата година на събрание на БАДП в гр.Пловдив предрекох разцепването на отглеждачите на малиноа. Това е вече факт, след създаването на национален клуб на Малиноа. Всички които членуват в него са против тези които не членуват. Връхна точка са предстоящите конкурси. Кампанията на членовете на клуба, за саботиране на конкурса в Ст. Загора се оказаха напразни. Въпреки решението да не участват на този конкурс, с цел да ме провалят( защото както преди време бях писал, че всичко е на личностна основа)- конкурс ще има, и то с участие на колеги от Гърция.По скоро техния конкурс беше пред провал, и не искат да кажат истината. Малко или много с г-н Трендафилов им помогнахме съдията след нашия конкурс да отиде и при тях. На всичкото отгоре представителните им лица, продължават да притискат някои от членовете да не участват в Ст. Загора, въпреки желанието им. Та, разцепленито сред отглеждачите все повече се задълбочава. Аз лично не се притеснявам-нито птиците някой може да ми вземе, нито акъла, нито възможностите ми. На колегите около мен ще помагам с каквото мога. На тези, които съм им неудобен - ще си остана такъв.....
Всичко това е резил и подигравка с прекрасните птици Малиноа....и защо.....заради капризите на някой.....Малиноа-bellen-винаги "L" и никога"R" ; belrol-винаги "R" и никога "L"; fluitrol-едва доловимо "R" и никога "L" ;tjokken-удари с пръст по стара порта;tjokkenrol-същото но по бързо и едва доловимо "R"doctora
потребител


Мнения: 213
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:33 am
Местоположение: St.Zagora
Лично съобщение да незатапвам написаното от Христо отново ще го цитирам тук за да го прочетат повече хора и да се замислат

Ние, все още като ръководство на БАДП можехме да предотвратим интригата още в зародиш / АНГЕЛ ЯНКОВ при подаване молбата за членство педстави само трима човека за членове , още тогава можеше да предприемем действия за спазване на уставите , но отново бяхме толерантни и дадохме време . Така понастоящем членове на клуба към БАДП са 5 човека , които по устав имат само 1 глас .
Многао съм говорил за разцепленията и зная ,че те са присъщи на хора с комплекси за малоценности ,изявявайки се като "ръководители " в хобито галят своето его . Имена няма да споменавам , но повечето любители се досещат за какво става дума . Има и крайно патологични случаи , които явно пречат и затова по една или друга причина отпадат естествено от организациите .
Тук е мястото да подчертая , че всичко което се случва с конкурсите малинуа в момента е много ясно , но поучително и здравомислещите любители трябва сами да достигнат до истината . Надутите балони рано или късно се спукват от пренадуване , а това е оздравително за организацията.
И отцепилите се орфейци вече явно търсят пътища за първоначално провеждане на общ конкурс.
Спомнете си каквое казал Хан КУБРАТ на своите синове .
До скоро виждане в Стара Загора , където в приятна обстановка ще можем още много да си поговори . Доколкото разбирам там ще присъстват много хора и то не само занимаващи се с песен :wink:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Клуб Малиноа

Мнениеот христо абаджиев » Чет Дек 22, 2011 3:46 pm

На 7 яноари2012 в мотел Фазанария гр.Пзарджик ще се проведе годршно сьбрание.От 10 преди обед. :wink:
христо абаджиев
Модератор
Модератор
 
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 11:04 pm
Местоположение: Казанлък

Re: Клуб Малиноа

Мнениеот христо абаджиев » Пет Дек 30, 2011 1:02 pm

Сьбранието ще се проведе в хотелТракия.Другото остава непроменено. :drinks:
христо абаджиев
Модератор
Модератор
 
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 11:04 pm
Местоположение: Казанлък

Re: Клуб Малиноа

Мнениеот христо абаджиев » Сря Май 23, 2012 5:53 pm

На 26 маи сьбота в 11 часа в СтараЗагора ще се проведе обсьждане на конкурс Малиноа 2012.В барчето на Борката.Всички които имат отношение по вьпроса са добре дошли. :drinks:
христо абаджиев
Модератор
Модератор
 
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 11:04 pm
Местоположение: Казанлък

Re: Клуб Малиноа

Мнениеот varnanet » Пет Май 25, 2012 2:53 am

Там сме,приемате ли член от Девня? :cool:
varnanet
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Окт 10, 2009 8:35 pm

Re: Клуб Малиноа - Национален конкурс Поморие

Мнениеот Христо Петров » Чет Яну 17, 2013 6:39 pm

Здравейте , поздравления на съдията , на всички участвали на конкурса и честито на победителите.
Чакам да обявите класирането.
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Клуб Малиноа

Мнениеот христо абаджиев » Нед Дек 14, 2014 3:00 pm

На16.01.2015 от 18ч.. в град Поморие ще се проведе отчетно събрание на национален клуб Малиноа.
христо абаджиев
Модератор
Модератор
 
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 11:04 pm
Местоположение: Казанлък

Предишна

Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта