Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Певчески конкурс за хибриди

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

Re: Заяждане

Мнениеот Tangra » Сря Дек 10, 2008 11:15 pm

:idea:
Последна промяна Tangra на Сря Яну 14, 2009 2:07 am, променена общо 1 път
Аватар
Tangra
потребител
потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 10:44 pm

провинциата

Мнениеот Христо Василев » Чет Дек 11, 2008 12:22 am

Така е,трябва да се спазва добрият тон!Но трябва най вече да се внимава като се пише нещо/не става въпрос за правописни грешки/.Всеки един Българин би се обидил ако му кажеш че е от провинциата.Няма как всеки Българин да знае какви улици има в София.Но всеки Българин знае,каде във нашата държавица се намират на едно място голяма част хора от провинциата.Запазете добрият тон,всеки прави грешки.Нека този спор приключи сега!
Христо Василев
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Юни 18, 2008 9:29 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Dr. Velev » Чет Дек 11, 2008 12:22 am

Здравейте :D :D :D Качвам една снимка и който се сети как стоят нещата , да си извади поуки . Радвам се на ентусиязма на К . , жалко , че не се появи в Бургас. Ще те поканя на среща с" босовете ". Не си създавй повече врагове . Твоята енергия може да бъде използвана в полезна насока .


]
Нерон (Луций Домиций) е римски император и син на Домиций Ахенобарб и на Агрипина Младша.

Когато Агрипина се жени за император Клавдий, тя го кара да осинови сина ѝ Нерон, в ущърб на правата на Британик. На воина Бур и на философа Сенека е възложено да възпитават младия Нерон, който става император на 17-годишна възраст (54 г.).

След първите пет години от царуването му, у него се пробуждат лоши инстинкти. Когато се опитва да се освободи от гнетителното настойничество на майка си, тя го заплашва, че ще поддържа правата на Британик, и впоследствие той отравя младия Британик. Уморен от сплетните на майка си, той не се поколебава да посегне и на нейния живот, а римският Сенат бърза да поздрави младия убиец. По-късно гони жена си Октавия и умъртвява с ритник наложницата си Попея. Не е доказано обаче че Нерон е подпалил Рим (64). По време на пожара той свирил на китара и пял своята епическа поема "Троика". Все пак мълвата сред народа го обвинява за опожаряването на столицата и тогава той хвърля вината върху християните. Едни биват хвърлени на диви зверове, други, намазани със смола, биват запалени, за да служат като главни на едно празненство в Нероновите градини. От тук започва първото преследване на христяните (64–68). Вероятно по това време е екзекутиран апостол
Последна промяна Dr. Velev на Пет Яну 23, 2009 11:51 am, променена общо 1 път
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: провинциата

Мнениеот Dr. Velev » Чет Дек 11, 2008 12:47 am

Христо Василев написа:Така е,трябва да се спазва добрият тон!Но трябва най вече да се внимава като се пише нещо/не става въпрос за правописни грешки/.Всеки един Българин би се обидил ако му кажеш че е от провинциата.Няма как всеки Българин да знае какви улици има в София.Но всеки Българин знае,каде във нашата държавица се намират на едно място голяма част хора от провинциата.Запазете добрият тон,всеки прави грешки.Нека този спор приключи сега!

70% от новоизлюпените СОФИАНЦИ са от повинцията и именно те се "гордеят че са такива " Аз съм трето поколение софианец и никого не използвам думата провинция . За мен всички хора са от някъде от БЪЛГАРИЯ . Моят род е от Македония пришалци от 1906 година в София. Казвам всичко това за да не се вслушвате във всички селяни дошли в София и петнящи името СТОЛИЧАНИН. Варна е морската столица , В.Търново старата столица итнт . Само комлексирани хора могат да изведат дивиденти , че живеят в София . Аз живея на село , блиско до София и се гордея с това .Не ми отговарайти защото ще кажа още много нелицеприятни неща за наши колеги /К .от Видин /
Не е важно къде си роден ,а какво си направил и какво правиш за страната и рода си . ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРСКИЯТ НАЦИОНАЛЕН КЛУБ ЗА ЦВЕТНИ КЪНАРЧЕТА в кайто членуват само истинси канаровъди с познания , мечти , амбиции и БЪДЪЩЕ, без значени къде са родени и къде живеят :idea: :idea: :idea:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Поздрав за д-р Бобо Велев!

Мнениеот ivberov » Пет Дек 12, 2008 10:31 am

Grandi Salutti,Dottore.Съдбата ме срещна с теб преди около 10-12 години.Имаше ветеринарен кабинет до "Визаж" и от твоя приятел Вук взех два стафордшира.Единия за мен лично-казваше се Янки.Ти му отряза ушите /пазя снимки/ ПЕРФЕКТНО,за което винаги ще съм ти благодарен.Имах и афганска хрътка-Айк и т.н.Но кучешките години отминаха и сега манията са хибриди и "Орфеи".Междувременно разбрах,че ти си виден канаровъд и се надявам съдбата отново да ни даде повод за срещи.Успех и доскоро,Dottore. Иво Беров P.S.Провинциализмът не е географско понятие,а морална категория.
ivberov
бан
бан
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 5:50 pm
Местоположение: София,Зона Б-5

Мнениеот Dr. Velev » Съб Дек 13, 2008 1:04 am

„Vivere est cogitare.“-Благодаря ще се срещнем :D
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: хоби

Мнениеот Христо Чакмаков » Пет Яну 02, 2009 1:07 pm

kvazer2 написа:Колега, ТодПетров много си прав .Явно има тенденция към клуб ,,Зоо- София. :D


Не съм съгласен,че има негативно отношение към клуб "Зоо София" , когато се публикува информация за каквото и да е координатите трябва да са точни.Не всички познават столицата така добре.Моля да бъда разбран правилно старая се да присъстваме на колкото се може повече конкурси,а и за мен ще е удоволствие да видя и ако мога да се запозная с г-н.Каров.Успех на всички колеги,който ще се явят на конкурса.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Певчески конкурс за хибриди

Мнениеот Artemida » Пет Яну 09, 2009 6:04 pm

kvazer2 написа:Съобщение:На 22.02.2009/събота/ от 9 часа ще се проведе певчески конкурс за,, хибриди''.Могат да участват любители от цялата страна и да покажат на Софианци че и в провинцията има подготвени птици за конкуренция. Конкурса ще се проведе в клуба на,, КСЗС'' на улица ,, Прага ''N-16/в клуба на СДС.Такса за участие е 5 лева максимален брой -2 броя птици.Телефон за справки:0884/179 639-Георги Каров отговорник секция хибриди,певчески, и ,,местно канарче''. Успех на участниците.


Здравейте, имам 2 въпроса"
1. 22.02.2009 e неделя!!! - последно за 22 или за неделя е обявата?
2. Мога ли да дойда просто като зрител, без птичка?
Предварително мерси за отговора![/quote]
Artemida
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:59 pm

Мнениеот perta » Съб Яну 10, 2009 6:59 pm

Да, може ли да уточните наистина! :D
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

перта

Мнениеот kvazer2 » Съб Яну 10, 2009 9:49 pm

За много години,за сега няма промяна относно датата.Това че е неделя не трябва да ви притеснява. :D :) :wink:
kvazer2
потребител
потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 9:08 pm
Местоположение: SOFIA

Мнениеот akademika » Чет Яну 15, 2009 11:01 pm

Изтрито


Админ: продължаването с такива отношения и изказвания не е в полза на никого.Надявам се да не се повтаря.Събрали сме се тука заради птиците!
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Певчески конкурс за хибриди

Мнениеот Емо » Чет Яну 22, 2009 7:17 pm

Artemida написа:
kvazer2 написа:Съобщение:На 22.02.2009/събота/ от 9 часа ще се проведе певчески конкурс за,, хибриди''.Могат да участват любители от цялата страна и да покажат на Софианци че и в провинцията има подготвени птици за конкуренция. Конкурса ще се проведе в клуба на,, КСЗС'' на улица ,, Прага ''N-16/в клуба на СДС.Такса за участие е 5 лева максимален брой -2 броя птици.Телефон за справки:0884/179 639-Георги Каров отговорник секция хибриди,певчески, и ,,местно канарче''. Успех на участниците.


Здравейте, имам 2 въпроса"
1. 22.02.2009 e неделя!!! - последно за 22 или за неделя е обявата?
2. Мога ли да дойда просто като зрител, без птичка?
Предварително мерси за отговора!


Така и не отговорихте на тези въпроси!

Аз имам още един - ще мога ли да си закупя хибриди след края на конкурса!
Аватар
Емо
потребител
потребител
 
Мнения: 1079
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 11:31 am
Местоположение: Благоевград

ПредишнаСледваща

Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта