Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


"КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

"КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот stanil123 » Чет Апр 05, 2012 1:32 pm

На вниманието на всички любители на канарчета "Орфей" в гр.Пловдив и околностите.


На 28.03.2012.година с решение№86 при ПЛОВДИВСКИ ОКРЪЖЕН СЪД бе регистриран "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП
С гордост искам да ви представя неговия управителен съвет:
Петко Йотов Гатов-Председател
д-р Николай Минков Чакъров-Зам.Председател
Александър Иванов Делчев-Секретар

"КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ" ще организира своите регионални конкурси и ще участва на национален конкурс към "НАЦИОНАЛНА АСОЦИАЦИЯ КАНАРЧЕ ОРФЕЙ"-НАКО
Р.Р Попътен вятър на КОП. :|
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот slona67 » Чет Апр 05, 2012 5:39 pm

ЧЕСТИТО-на колегите от гр.Пловдив :|
Много се радвам,че НАКО се увеличи с още един клуб!
Пожелавам ви много успехи в хобито! :drinks:
Аватар
slona67
потребител
потребител
 
Мнения: 429
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 7:07 pm
Местоположение: Някъде в гр.София

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот gatov » Чет Апр 05, 2012 8:17 pm

Искам да поздравя всички колеги със създаването нa " КЛУБ "ОРФЕЙ" ПЛОВДИВ " , да пожелая много успехи и да кажа , че вратите са ни отворени за всички които обичат и искат да работят за развитието на нашето българско канарче "Орфей" в нашия град а и не само . :drinks:
Аватар
gatov
потребител
потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 11:25 am

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот angel_72 » Чет Апр 05, 2012 8:45 pm

Честито ,надявам се че ще приемате е членове от околните градчета ,пожелавам много успехи и много членове на клуба :|
angel_72
потребител
потребител
 
Мнения: 276
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 5:12 pm
Местоположение: Перущица

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот alexsanderp » Чет Апр 05, 2012 9:49 pm

И от мое име искам да поздравя всички колеги със създаването на клуб "Орфей"Пловдив.Нека това начинание да подпомогне в развитието на проекта българско певческо канарче "Орфей".И нека създаването на този клуб да успее да обедини ентусиазма на младите с опита на по-старите канаровъди. Всички които обичат това хоби да развъждат,отглеждат и обучават канарчета "Орфей"могат да се свържат с нас и да станат членове на клуба.На всички колеги желая здраве,успех и късмет.
alexsanderp
потребител
потребител
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 10:01 pm
Местоположение: Пловдив

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот alexsanderp » Чет Апр 05, 2012 9:51 pm

:| :| :| :| :| :| :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:
alexsanderp
потребител
потребител
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 10:01 pm
Местоположение: Пловдив

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот Dr. Velev » Нед Апр 08, 2012 12:26 am

Имаше опция реклама на алтернативни организации да не се прави . Но това не е възможно и затова ще спорим тук.
:mrgreen:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот Dr. Velev » Нед Апр 08, 2012 12:29 am

Re: Ръководство на БАДП
от Dr. Velev » Чет Апр 05, 2012 10:26 pm

Българите сме странна нация , когато изхвърлят някого от дадена организация , поради прекомерни амбиции , той сболното си съзнание и ентусиазма на аутсайдер започва да прави нова организация . Така бе създадена Нако / АКО / след невъзможността на Върбата да провежда комерсиалната си политика и подкрепен от Станил , скоро изключен от пловдивския клуб и двуличника Ангел Янков ,който иска да стои на два стола , но да е "ръководен фактор". така както разбирам вече е създаден нов певчески клуб в Пловдив . Няма нищо лошо конкуренцията води до развитие , НООООО тук не става дума за истинска конкуренция , а кой кого . Като имам предвид /не е мое лично мнение , а на хора занимавали се с певчески канари от години и последователно / нивото на активистите и съдиите в НАКО , предполагам , че и създаването на новият клуб е на базата лични дразги и амбиции . Не мисля че РАЗЕДИНЕНИЕТО води до напредък , а по скоро до удолетворяване на лични болезнени амбиции на неуспели хора, търсещи изява по всякакъв начин в хобито . Но тези неща са факт и една черта на българската народо психология. Като вземем вицовете за шопите ще се убедим ,че това ни е манталитета . За да достигнем нивото на европейско мислене , трябва да си отидат поне две поколения и тези ,които се върнат от чужбина да понаучат внуците си на морал , честност , трудолюбие, почитност ,субординация итнт./Моят дядо е следвал медицина в Германия , а баба ми във Виена .Моите деца и роднини са Париж, Брюклел и Германия . Няма да се изненадам , ако и в Асеновград се създаде нов клуб и там има почва за това .
Доколкото ми е известно организатора на първото разцепление в БАДП вече не е канаровъд , а в Поморие и Варна се подготвят нови клубове , които да членуват в БАДП .
Що се отнася до мен , поради прекомерна заетост и интереси в други области, на заседанието на БАДП обявих , че след приключване на мероприятията тази година се оттеглям от организационна дейност. Така ще мога да наблюдавам спокойно развитието и ли упадъка на нашето прекрасно хоби . Дано здравия разум победи.
БНКЦК създаде БАДП - там нещата са в здрави ръце и членуват млади и интелигентни хора, така все ще останат люде ,които достойно да ни представят по света , нещо за което съм работил през цялата си организационна дейност.
Достигнах до заключението , че с "лош материал " не може да се изгради здрава постройка .
Хобито трябва да доставя удоволствие , а не напражение и разочерование .

www.stefanivet.com

Dr. Velev
потребител


Мнения: 1280
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 11:10 pm
Местоположение: Sofia
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот Dr. Velev » Нед Апр 08, 2012 12:52 am

За да бъда честен бъдете много внимателни в коментарите си , а да не получите бан. Може би ви предизвиквам . Безкрайно неизвестни "селекционери на " на канарчета орфей . Станил е прочетен вестник и минало . Изхвърлен от от истинската организация , А АКО е бъдеще без преспектива . Вижте само колко от "верните му членове " се завръщат в истинската организация . А Аце "революционера се бори за физическото си оцеляване"ФАЛИТ". :evil: :evil: :cool: :| :wink: :!

Админ: Предупреждение, без лични нападки
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот gatov » Пон Апр 09, 2012 11:05 am

Като председател на Клуб "Орфей" Пловдив съм длъжен да отговоря на др.Велев . Първо - ръководството на този клуб няма и не е имало нищо общо с вас (до колкото ми е известно - не съм искал справка от полицията :wink: ) така ,че няма как да сме отцепници , второ - този клуб го създадохме за да можем да работим и организираме конкурси към НАКО и в Пловдив , а не да ходим по другите градове . За ваше сведение първо , преди да станем членове на НАКО (поне аз и секретаря) имахме възможността да присъстваме на доста конкурси и на двете организации и да направим сравнение къде как се работи (по резултатите разбира се) и тогава да решим към коя да членуваме - естествено там където са по-добри резултатите , трето - (това което вас ви притеснява) е да имат алтернатива и всички колеги които членуват при вас и такива които гледат Орфеи но не желаят да членуват при вас по една или друга причина . Така ,че господин докторе " кой кого " тук :nono: , но имам чувството , че при теб това е психологически проблем - когато някой не ти е приятел да ти е враг- друго положение няма , така че ти носиш не по добра черта но не знам от коя народо-психология , а къде са учели баба ти и дядо ти , имаш ли деца и къде учат не ме интересува и едва ли някои го интересува във форум за птици , но като повдигаш въпроса защо не погледнеш нещата по този начин по който гледаш поведението на децата ти - те са се махнали защото там им се предлага нещо по-добро , а може би гледаш и на тях като на дезертьори ?!! Успех в начинанието ви да се борите с вятърни мелници , през това време се надявам ние да вървим напред с Орфея - не само нашия клуб а и всички любители на канарите без значение породата - кой къде членува си е личен избор и няма никакво значение , ако няма някой да му пречи да се развива в хобито разбира се .

Админ: Предупреждение, без медицински заключения
Аватар
gatov
потребител
потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 11:25 am

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот Freec » Пон Апр 09, 2012 12:31 pm

stanil123 написа:На вниманието на всички любители на канарчета "Орфей" в гр.Пловдив и околностите.
На 28.03.2012.година с решение№86 при ПЛОВДИВСКИ ОКРЪЖЕН СЪД бе регистриран "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП
С гордост искам да ви представя неговия управителен съвет:
Петко Йотов Гатов-Председател
д-р Николай Минков Чакъров-Зам.Председател
Александър Иванов Делчев-Секретар

"КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ" ще организира своите регионални конкурси и ще участва на национален конкурс към "НАЦИОНАЛНА АСОЦИАЦИЯ КАНАРЧЕ ОРФЕЙ"-НАКО
Р.Р Попътен вятър на КОП. :|

Колеги, имате моите поздравления за създавнето на "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ". Пожелавам Ви много радости в хобито, състезателни успехи и много, много членове. Използвайте опита на д-р Чакъров (личност с доказан теоретичен и практически опит в хобито, с право и гордост носещ титлата „доктор”) и необременността на „младите” колеги. Бъдете позитивни и развивайте канарчето „Орфей” в централна България.
Петко, аз не ритам всеки помияр озъбил ми се на улицата, а повярвай в покрайнините на столицата те са доста повече отколкото в Пловдив. Защото знам, че рано или късно ще го приберат и кастрират, а живот без топки.........
Петко, аз не халосвам всеки откачалник нарекъл ме „копиле” на улицата, защото знам, че не съм и защото знам, че онзи е празен отвътре и тупалката няма да го напълни със съществеността, която му липсва.
Така, че напред и нагоре и само с тези без чернилка в душите си. В живота има съществени неща, в които човек си заслужава да се впусне и несъществени, които трябва да подминава с пренебрежение.
До скоро
В живота има съществени неща, в които човек си заслужава да се впусне и несъществени, които трябва да подминава с пренебрежение.
Freec
потребител
потребител
 
Мнения: 78
Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 9:31 am

Re: "КЛУБ ОРФЕЙ ПЛОВДИВ"-КОП

Мнениеот Dr. Velev » Пон Апр 09, 2012 9:38 pm

gatov написа:Като председател на Клуб "Орфей" Пловдив съм длъжен да отговоря на др.Велев . Първо - ръководството на този клуб няма и не е имало нищо общо с вас (до колкото ми е известно - не съм искал справка от полицията :wink: ) така ,че няма как да сме отцепници , второ - този клуб го създадохме за да можем да работим и организираме конкурси към НАКО и в Пловдив , а не да ходим по другите градове . За ваше сведение първо , преди да станем членове на НАКО (поне аз и секретаря) имахме възможността да присъстваме на доста конкурси и на двете организации и да направим сравнение къде как се работи (по резултатите разбира се) и тогава да решим към коя да членуваме - естествено там където са по-добри резултатите , трето - (това което вас ви притеснява) е да имат алтернатива и всички колеги които членуват при вас и такива които гледат Орфеи но не желаят да членуват при вас по една или друга причина . Така ,че господин докторе " кой кого " тук :nono: , но имам чувството , че при теб това е психологически проблем - когато някой не ти е приятел да ти е враг- друго положение няма , така че ти носиш не по добра черта но не знам от коя народо-психология , а къде са учели баба ти и дядо ти , имаш ли деца и къде учат не ме интересува и едва ли някои го интересува във форум за птици , но като повдигаш въпроса защо не погледнеш нещата по този начин по който гледаш поведението на децата ти - те са се махнали защото там им се предлага нещо по-добро , а може би гледаш и на тях като на дезертьори ?!! Успех в начинанието ви да се борите с вятърни мелници , през това време се надявам ние да вървим напред с Орфея - не само нашия клуб а и всички любители на канарите без значение породата - кой къде членува си е личен избор и няма никакво значение , ако няма някой да му пречи да се развива в хобито разбира се


Господин председателю , явно сте чели през редовете написаното от ме и може би не ви е угодно да разберете какво казвам .
Трябва да отмине много време за да се научат някои и хора ,на морал. Няма да коментирам вашите действия , на мен ми е все едно колко организации ще има /три киноложки два синода две мюфтиства и тнт / . Моите деца не са дезертьори защото са избягали от мрачната българска действителност , както направиха много хора след 9 септември 1944г .Може би някога ще се завърнат и ще се опитат да променят статуквото .Това не е мой проблем , както и ежбите и боричканията при канарджиите , такива има дори и в "строевата" партия БСП . Народопсихология и никой не прави изключение , а който си мисли ,че е изключение е от кастрираните безпородни кучета в София , които пловдивския кмет иска да прибере.
Цитат от протокол на наше заседание :
След дискусия и преценка на възникналата ситуация управителният съвет на БАДП реши след проведено гласуване : ЧЛЕНУВАНЕТО В ДАДЕНА ЛЮБИТЕЛСКА СТРУКТОРА Е ДОБРОВОЛНО И Е АКТ НА ОСЪЗНАТА ЛИЧНА ВОЛЯ И ЖЕЛАНИЕ ,НО ЧЛЕНСТВО В ДВЕ ПАРАЛЕЛНИ СТРУКТОРИ Е НЕМОРАЛНО И ЮРИДИЧЕСКИ НЕОБОСНОВАНО . В ТАЗИ ВРЪЗКА ВСИЧКИ ЧЛЕНОВЕ ЧЛЕНУВАЩИ В НОВОСЪЗДАДЕНАТА СТРУКТОРА НЕ МОГАТ ДА ЧЛЕНУВАТ И В БАДП И ДА УЧАСТВАТ В МЕРОПРИЯТИЯ ОРГАНИЗИРАНИ ОТ ЛЕГИТИМНА ПРЕД СОМ ОРГАНИЗАЦИЯ .
Пожелавам ви попътен вятър , да завърти новата вятърна мелница , но тя е извън моите интереси :!:
УСПЕХ :drinks:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Следваща

Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron