Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


пианченца

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

Докторе ...

Мнениеот Станислав » Съб Мар 28, 2009 12:50 pm

... пропуснах (по-скоро отхвърлих) отправената ми вчера покана да се разходя днес до Пазарджик. Казаха ми, че може да е цигания и за начинаещ любител не е желателно да се каля с начале ...
Dr. Velev написа: Станислаавчо кога ще дойдеш да ти копирам ушите и да те идзпратя на изложба в ПИАЧЕНЦА да си пийнеш 8) 8) 8) Н---ник

Не схващам и защо е тази мнителност от теб?
Моите уважения към знанията ти и споделянето на опита в този форум. Ако искаш вярвай, но за последните два месеца(откакто съм влезнал сефте тук), съм разпечатал всички твои статии и заедно с още около двеста страници съм си ги подвързал в томче. Чета си ги и имам полза. Навярно ми личи - не питам по сто пъти, като хлапетата, за всяко пръцване на птичката им.
Хич не ме интересува кой кой е в цялата патърдия по пишкомерство, дето си я правите чат-пат на форума и в някакви си дружества и федерации.
Мога да дам още обяснения за личният си статус - питай, след като прочетеш писаното ми.
Само да допълня, че най-любознателно и доброжелателно съм дошъл в този форум и първият ми въпрос е бил поставен, защото ми е пукало за петдесетинаграмова птичка.
Не съм имал намерение да провокирам който и да е, нито за си тракам напразно клавиатурата, но ако още някой реши да ми разпъва ушите и да ме праща да си пийна в ПиаНченца, то гарантирам, че способностите ми в употребата на българския език по интернет форумите са на ниво минаващо понякога недолюбваният явно тук "ивберов"(напълно непонат ми човек) , сиреч най-успешно мога да засипя с празнословия и словоблудства почитаемият форум, използвайки поназнайваните вече от мен неща по темата на форума.
А мога и да не го правя ...
Та такива ми ти работи, докторе! Пропуснах шанса днес да се запознаем на живо, но да се надявам, че е за добро - обикновено с когото лекичко се поозъбим виртуално, то след срещата ни реално ставаме отлични познати, понякога и приятели!
Станислав
Станислав
бан
бан
 
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:01 pm

Re: Докторе ...

Мнениеот shikata » Съб Мар 28, 2009 2:43 pm

Станислав написа:... пропуснах (по-скоро отхвърлих) отправената ми вчера покана да се разходя днес до Пазарджик. Казаха ми, че може да е цигания и за начинаещ любител не е желателно да се каля с начале ...
Dr. Velev написа: Станислаавчо кога ще дойдеш да ти копирам ушите и да те идзпратя на изложба в ПИАЧЕНЦА да си пийнеш 8) 8) 8) Н---ник

Не схващам и защо е тази мнителност от теб?
Моите уважения към знанията ти и споделянето на опита в този форум. Ако искаш вярвай, но за последните два месеца(откакто съм влезнал сефте тук), съм разпечатал всички твои статии и заедно с още около двеста страници съм си ги подвързал в томче. Чета си ги и имам полза. Навярно ми личи - не питам по сто пъти, като хлапетата, за всяко пръцване на птичката им.
Хич не ме интересува кой кой е в цялата патърдия по пишкомерство, дето си я правите чат-пат на форума и в някакви си дружества и федерации.
Мога да дам още обяснения за личният си статус - питай, след като прочетеш писаното ми.
Само да допълня, че най-любознателно и доброжелателно съм дошъл в този форум и първият ми въпрос е бил поставен, защото ми е пукало за петдесетинаграмова птичка.
Не съм имал намерение да провокирам който и да е, нито за си тракам напразно клавиатурата, но ако още някой реши да ми разпъва ушите и да ме праща да си пийна в ПиаНченца, то гарантирам, че способностите ми в употребата на българския език по интернет форумите са на ниво минаващо понякога недолюбваният явно тук "ивберов"(напълно непонат ми човек) , сиреч най-успешно мога да засипя с празнословия и словоблудства почитаемият форум, използвайки поназнайваните вече от мен неща по темата на форума.
А мога и да не го правя ...
Та такива ми ти работи, докторе! Пропуснах шанса днес да се запознаем на живо, но да се надявам, че е за добро - обикновено с когото лекичко се поозъбим виртуално, то след срещата ни реално ставаме отлични познати, понякога и приятели!
Станислав


Един човек да реагира с акъл на явен опит на конфронтация :) .Това ще ми върне донякъде вярата :D .Да се уточня не го казвам от страх че ще спамите форум
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Докторе ...

Мнениеот Dr. Velev » Нед Мар 29, 2009 10:07 am

Станислав написа:... пропуснах (по-скоро отхвърлих) отправената ми вчера покана да се разходя днес до Пазарджик. Казаха ми, че може да е цигания и за начинаещ любител не е желателно да се каля с начале ...
Dr. Velev написа: Станислаавчо кога ще дойдеш да ти копирам ушите и да те идзпратя на изложба в ПИАЧЕНЦА да си пийнеш 8) 8) 8) Н---ник

Не схващам и защо е тази мнителност от теб?
Моите уважения към знанията ти и споделянето на опита в този форум. Ако искаш вярвай, но за последните два месеца(откакто съм влезнал сефте тук), съм разпечатал всички твои статии и заедно с още около двеста страници съм си ги подвързал в томче. Чета си ги и имам полза. Навярно ми личи - не питам по сто пъти, като хлапетата, за всяко пръцване на птичката им.
Хич не ме интересува кой кой е в цялата патърдия по пишкомерство, дето си я правите чат-пат на форума и в някакви си дружества и федерации.
Мога да дам още обяснения за личният си статус - питай, след като прочетеш писаното ми.
Само да допълня, че най-любознателно и доброжелателно съм дошъл в този форум и първият ми въпрос е бил поставен, защото ми е пукало за петдесетинаграмова птичка.
Не съм имал намерение да провокирам който и да е, нито за си тракам напразно клавиатурата, но ако още някой реши да ми разпъва ушите и да ме праща да си пийна в ПиаНченца, то гарантирам, че способностите ми в употребата на българския език по интернет форумите са на ниво минаващо понякога недолюбваният явно тук "ивберов"(напълно непонат ми човек) , сиреч най-успешно мога да засипя с празнословия и словоблудства почитаемият форум, използвайки поназнайваните вече от мен неща по темата на форума.
А мога и да не го правя ...
Та такива ми ти работи, докторе! Пропуснах шанса днес да се запознаем на живо, но да се надявам, че е за добро - обикновено с когото лекичко се поозъбим виртуално, то след срещата ни реално ставаме отлични познати, понякога и приятели!
Станислав


Напълно си прав - Така беше и с недолюбвания ивберов ,но появата на нов такъв би било доста фатално за форума /от колегите от Варна разбрах , че са ги сполетяли и други неволи / Така , че с удоволствие ще запазя добрия тон , но се дразня , когато се администратира лошия тон и на едни , а на други напълно неграмотни и отчайващо п. им се изказва благодарност /не говоря за работата на Румен / Напълно си прав , от срещата в Пазарджик не си загубил много .Моите" опоненти" сами се дескридитираха перед широката публика , описанията направени за тях от "недолюбвания ИвБеров " на дело се потвърдиха / това е мнението на средноинтелигентния птичар/ .Лъснаха на яве ,много скрити и открити амбиции, и според моето скромно предвиждане в бъдъще в организацията ще се случи същото , което се случи и в този форум. Няма излишно да "скромнича " за това заслуга имам и аз :D В резюме знаещите можещите и имащите ВРЕМЕННО се оттеглят за да се оцени труда им . Сигурен съм , че твоити предвиждания при лично запознанство ще се сбъднат - Няма да флиртувам във форума повече за да не се чувствам винавен за някой инфаркт. Сам можеш да прецениш за какво намеквам.
Суважение Д-р Велев
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Докторе ...

Мнениеот Станислав » Пон Мар 30, 2009 10:34 am

Dr. Velev написа: В резюме знаещите можещите и имащите ВРЕМЕННО се оттеглят за да се оцени труда им.

Е, те тва е кофтито на знаещите и можещите - че почти винаги се оттеглят, заради рахата си и заради това, че не им се воюва с войнстващата простотия ... С "войнстваща простотия" не окичвам никой от опонентите, защото не искам да обидя никого (още повече, че не ги и познавам и даже не знам кой крив и кой прав), просто коментирам в общочовешки план, а не конкратно канарджийски ...
Който Знае и Може не трябва да се оттегля!
Dr. Velev написа:Сигурен съм , че твоити предвиждания при лично запознанство ще се сбъднат

И аз тъй викам - винаги ще се намери време за блага дума и за по едно малко ... :)
Станислав
бан
бан
 
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:01 pm

Мнениеот Dr. Velev » Вто Мар 31, 2009 12:58 am

Отново си напълно прав . :oops: Ако знаещите и можещите не се оттеглиха от нашия преход и тнт. до тук ли щяхме да стигнем ./говоря за държавата /
Накра ме сериозно да се замисля и затова ти благодаря . З и М са доста раними души и абдикирането е естествена тяхна защитна настройка , която дава възможнос на Войнстващата простотия да продължи да съществува и и да ебава майката на всичко само и само да е "Велика " и крадливо богата .
Отговорих на Румен -модератор преди да прочета това твое писание . Но сега съм сигурен , че поне тук ще продължа /ако не ме изгонят /да разкривам кирливите ризи на посредственоста , Гугъл ограмотените специалисти , и явните ибрикчии и еснавско хишни канаровъди .
Отчайн съм от простотиата , неграмотността , първичноста , комерсиализма ,двуличието подлоста на така прекрасните любители на така прекрасните пойни птички КОЯТО СЕ ПРОЯВИ БЕЗ МАСКА И БЕЗ ГРИМ В ПАЗАРДЖИК.
БЛАГОДАРЯ ТИ :oops:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта