Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Длъжен ли съм да бъда член на БАДП ако съм член в клуб

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

Длъжен ли съм да бъда член на БАДП ако съм член в клуб

Мнениеот BADGO » Вто Мар 03, 2009 5:47 pm

Знам че форумът не е на БАДП така че админите да решат дали да не реджектнат темата, но все пак да попитам.
Понеже се преместих в друг град и не съм членувал никъде от няколко години питам: Длъжен ли съм да бъда член на БАДП ако съм член в клуб към нея. Щото хич не ми се членува в БАДП, като гледам изявите на баш шефовете (нищо че са професори) и не ща да ме занимават с глупости, а ако давам пари няма как да не се интересувам какво става с тях. Та обратно на въпроса ако съм член на клуб към БАДП мога ли да не плащам такса, защото не виждам смисъл в това. Те колегите на националния в Пловдив бяха втрещени от смешните 70лв. за купи на националния. Бате Гошо още си чака табелките за купата ама на кой да се оплаче онез шефовете не щат да припарят на националния в Пловдив от години - не им се занимавало с "гъсоци".
BADGO
потребител
потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 2:48 pm

Мнениеот fridolina » Вто Мар 03, 2009 7:17 pm

Коректно е да зададете въпроса, към ръководството на клуба в който имате намерение да членувате.
Изображение
Аватар
fridolina
админ
админ
 
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 11:54 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот BADGO » Вто Мар 03, 2009 7:32 pm

fridolina написа:Коректно е да зададете въпроса, към ръководството на клуба в който имате намерение да членувате.

Искате да кажете, че това зависи единствено от клуба и БАДП няма никакво отношение. Правилно ли съм разбрал? Примерно клуба е 25 човека и само 1 иска да е член на БАДП, клубът е съгласен и това е. Ха, истинска демокрация.
BADGO
потребител
потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 2:48 pm

Re: отговор

Мнениеот Христо Чакмаков » Нед Мар 22, 2009 10:17 am

Добър ден колега.

Вие лично може да сте член на клуб,който членува в Асоциацията,но ВИЕ лично може да изразите мнение,че не желаете да плащате членският си внос към Асоциацията.Не е задължително да членувате в Асоциацията,но от там следва,че ВИЕ няма да имате право да участвате в мероприятия организирани от нея.Имам предвид всички певчески конкурси - Класиката и Орфея,така също и на Националният конкурс за Цветни канари и Декоративни птици.Това е много просто и както ВИЕ самият подчертахте доста демократично.Желая ВИ лек и успешен развъден сезон.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград


Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта