Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Организации

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

организаций

Мнениеот Христо Чакмаков » Пон Авг 30, 2010 10:05 pm

Колеги повдигам тук една ТЕМА,която до 18.09.2010 г трябва да се обсъди по клубове и на срещата следващият месец да приключим веднъж завинаги.

КАКВИ ПРЪСТЕНИ ПРЕДПОЧИТА ВАШИЯТ КЛУБ / АЛУМИНИЕВИ ИЛИ ПЛАСМАСОВИ /

Моля всеки клуб да прояви активност,защото разговорите с производителите са на финална фаза.Окончателното решение трябва да се вземе на 18.09.2010 г,ако искаме да вървим напред и да се вижда,че правим нещо трябва да сме активни и отговорни членове на БАДП.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

организации

Мнениеот miv.1959 » Съб Сеп 04, 2010 12:05 pm

Привет, колеги. От дългогодишният си опит с опръстеняването на канарите, предпочитам алуминиевите пръстени. Пластмасовите са по-груби според мен.
miv.1959
потребител
потребител
 
Мнения: 96
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 9:17 pm
Местоположение: Montana

Re: организации

Мнениеот Христо Чакмаков » Вто Ное 09, 2010 5:34 pm

На 08.11.2010 г. УС на БАДП,по предложение на Председателя на техническата комисия взе единодушно следните две решения,отностно маркировъчните пръстени за 2011 год.

1.Заявките за следващата година трябва да бъдат събрани и предадени на производителя най-късно до 15.12.2010 г.Единствено и само Председателя на клуб член на БАДП,ще има право да поръчва маркировъчните пръстени на производителя,по определен образец.
2.През следващата година на мероприятия организирани от БАДП няма да се допускат птици на развъждачи,ако маркировъчните им пръстени не отговарят на приетият и удобрен образец за пръстен на БАДП.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Организации

Мнениеот teodora » Чет Апр 14, 2011 11:53 am

Някой знае ли за организация на птицевъдите в Гърция?
teodora
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 9:03 am

Re: Организации

Мнениеот Dr. Velev » Съб Яну 07, 2012 11:28 pm

Велик е този Ангел - председател на два клуба в БАДП и участник с № 3 в Конкурса на НАКО Всестранно развита личност . Ако стане председател на БСП ГЕРБ ДПС и Атака -спете спокойно българи ще ни оправи не за 800 , а за 8 дни .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Организации

Мнениеот vladimirov » Пон Яну 09, 2012 6:06 pm

Зелев ,трай си ,по голям боклук от теб няма в цялата асоциация Ти си човека който се опитва да съсипе канаровъдството в бг Радвам се че съм първия който ти го казва в мутрата ,дори да ме накажат във форума :lol: :lol: :lol: :lol:

Админ: БАН 6 месеца, пак започнахте със простащината, а затова дето и знаеш че ще бъдещ наказан за езика си а използваш обиди, наказанието ти е с такъв срок.
Селяния във форума няма да търпя.
vladimirov
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 7:38 pm
Местоположение: София

Re: Организации

Мнениеот Dr. Velev » Пон Яну 09, 2012 11:46 pm

Благодаря за оценката ти ,но все още има твърде виждащи хора ,които оценяват направеното от мен за канаровъдството в /както пишеш ти бг / Именно те са причината да отделям време и нерви за развитието на нашето прекрасно хоби . Радвам се че съм те ядосал , което показва ,че съм попаднал в целта . Написаното само потвърждава оценките които съм слушал за теб и се радвам че не те познавам лично . :D
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Организации

Мнениеот Dr. Velev » Пон Яну 09, 2012 11:55 pm

За моя голяма радост това наистина става бавно но сигурно .Изображение
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Организации

Мнениеот zoro.1983 » Вто Яну 10, 2012 4:48 pm

vladimirov написа:Зелев ,трай си ,по голям боклук от теб няма в цялата асоциация Ти си човека който се опитва да съсипе канаровъдството в бг Радвам се че съм първия който ти го казва в мутрата ,дори да ме накажат във форума :lol: :lol: :lol: :lol:

Админ: БАН 6 месеца, пак започнахте със простащината, а затова дето и знаеш че ще бъдещ наказан за езика си а използваш обиди, наказанието ти е с такъв срок.
Селяния във форума няма да търпя.

Г-н Владимиров,Прав сте с оценката си за Велев но не сте прав в израза-много сте груб.Със болните мозъци в психиатрията се отнасят внимателно и със спокоен тон докато почнат да се вземат хапчетата.
Боби Велев поздравявам Ви че имате просветление на мозъка.Да изгубихте много ценни хора от асоциацията както пишете и те продължават да ви напускат.НАКО-клуб Малиноа не желаят да ги ръководите вие.Докато ви слугуваха Ангел Янков и Георги Георгиев вие се радвахте на изложби в Пазарджик но сега са врагове.Хората се осъзнаха и избягаха.Сега ви слугуват Пълдинг клуб Пловдив и ви правят изложби на цветни канари,но и те ще се осъзнаят рано или късно.Каква е вашата роля с г-н Трендафилов в асоциацията- да се пъчете като началници.Накарахте г-н Здравков-Върбата да се оттегли човека които ви направи-председател и секретар като убеди Боби Янков и Асен Костадинов да се откажат от постовете си-председател и секретар.Спомняте ли си колко горещо убеждавахте Върбата в клубът за цветни канари в София че той е човека подходящ и може да убедени всички ни.Но този разколник и враг-Върбата не пожела постове.Прави му чест че имаше доблиста да се извини публично че той е виновен за това вие да сте председател и секретар.Прав си Велев че благодарение на дядовци,бащи и роднини както пишеш във форума имаш някакво материално положение,но парите от тях щте свършат и после???Добре знаеш Боби Велев колко си Доктор:Нулеви години в карановъдството.Моето куче го умори от компетентност..................
Разби клуб /Немска овчарка/-София
Избягахме всички като от прокажен от нац.клуб цветни канари.Сега дерзаеш да разбиеш и остатаците от асоциацията.Но ти не си виновен защото си Болен.
Като Дон Кихот се бориш с въображаеми врагове и ги побеждаваш.Ако си толкова авторитетен,уважаван и сигурен сред канаровъдите защо след толкова провали не поискаш вот на доверие на едно извънредно събрание?Така се прави в БСП,ДПС,СДС както пишеш в форума.
Но живота си върви напред.Хората се радват на хобито си,организират се в клубове,асоциации а ти гони враговете докато разбереш че си сам
враг на себе си!Мили Боби направи си консултация с психиатър,почни да си вземаш хапчетата против алкохола и другите ти видения защото ти
не си лош човек-просто си болен.Но ние не сме виновни за това а във една песен е казано:Развод ми даи,Развод ми даи и повече не ме търси.....
Бъди жив и здрав!взимаи си хапчетата редовно и остави хората на мира!Обичам те!

Админ: Бан на този ти акаунт, ползвай си другия, да не те наказвам
zoro.1983
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Яну 10, 2012 4:28 pm

Re: Организации

Мнениеот Dr. Velev » Вто Яну 10, 2012 5:32 pm

Всеки има право на отговор и мнение . Що се отнася за моите заболявания благодаря зя диагнозата. Пия си редонвно хапчетата. За финансовото ми положение също не се грижи , а ела да видиш опашките пред кабинета ми . Кой на кого слогува е ясно на всички . А развод на тези които споменаваш отдавна съм дал .Предполагам ,кой си и защо не си казваш истинското име затова няма да се унизявам да ти отговарям , дано след написаното получи ..... Явно си много навътре в всичките хобита . Явно забрави да споменеш ,че съм разбил и гълъбовъдното дружество . Това което смяташ за разбиване е очистване от такива всезнайковци ката твоя милост . БНКЦК е вече на 35-40 човека и слава богу ,че такива като теб са избягали и в бъдеще ще избягват и ще отиват в други все по нови и нови организации за да има място за РЪКОВОДИТЕЛИ . Относно моето мнение за освобождаването ми от натоварванията около организационни живот на канаровъдите отдавна съм взел решение да се огранича в контактите си само с хора на нива . Още веднъж благодаря за загрижеността ти за мен, и галямата ти осведоменост . Повечето хора ,които прочетат поста ти много ще се смеят , може би затова не си пишеш името . :D За върбата само хубаво или нищо .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Организации

Мнениеот Dr. Velev » Вто Яну 10, 2012 5:52 pm

Това ти ли си Изображение
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Организации

Мнениеот Han-mo » Вто Яну 10, 2012 11:03 pm

Господин Велев,следейки изказванията Ви във форума,много ми приличате на проф.Юлиян Вучков, с удоволдствие гледам цирка,който се получава между него и зритилите му,аналогичен е Вашият цирк във форума.
Благодаря Ви,Вашият цирк е ежедневен,а на Вучков - един път седмично.
Лека и спокойна вечер.
Han-mo
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Сеп 10, 2011 7:33 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта